تابناک با تو/ ریمل خشک شده تان را دور نریزید. در این مطلب دو ترفند به شما آموزش می‌دهیم که با آن‌ها می‌توانید ریمل‌های خشک شده تان را بازسازی و دوباره نو کنید.
ریمل یکی از مهم‌ترین لوازم آرایشی است که هر خانمی باید در کیف لوازم آرایش اش داشته باشد. حتی اگر هم شما اهل آرایش حرفه‌ای و غلیظ نباشید حتما باید در آرایش صورت تان از ریمل استفاده کنید.
ریمل‌ها انواع و اقسام بسیاری دارند، برخی از آن‌ها بلند کننده مژه و برخی دیگر پر کننده هستند. برخی از انواع ریمل هم ریمل‌های دو رنگ هستند که نسبت به مابقی ریمل‌ها برتری دارند. اگر شما هم می‌خواهید یک ریمل باکیفیت و عالی تهیه کنید باید هزینه بسیاری را صرف خرید ریمل کنید.
ریمل‌ها بعد از ۳ الی ۴ ماه استفاده، به دلیل اینکه دفعات بسیاری درب شان باز و بسته می‌شود، باید دور ریخته شوند. اما اگر شما ریملی که تازه خریداری کرده اید و استفاده زیادی از آن نکرده اید، خشک شده باشد با دو ترفند زیر می‌توانید ریمل خشک شده تان را دوباره نو کنید.

روش اول برای رفع خشکی ریمل:
اولین چیزی که می‌توانید برای رفع خشکی ریمل تان از آن استفاده کنید قطره‌های چشمی است. کافی است ۲ تا ۳ قطره چشمی را درون ریمل تان ریخته و آن را کامل تکان دهید تا مخلوط شود.

دومین روش بازسازی ریمل خشک شده:
دومین وسیله برای رفع خشکی ریمل، روغن زیتون است. کافی است ۲ تا ۳ قطره روغن زیتون را درون ریمل تان ریخت و آن را خوب تکان دهید. نکته قابل توجه این است که روغن زیتون یکی از بهترین تقویت کننده‌های مژه‌های تان هم است.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید