نمناک/ بامبو گیاهی پرطرفدار و خوش یمنی است که به علت نگهداری ساده آن به یکی از محبوب ترین گیاهان رایج آپارتمانی تبدیل شده است . به عقیده چینی ها استفاده از بامبو در خانه خوشبختی ، خوش اقبالی، ثروت را به ارمغان می آورد و به زیبایی خانه کمک می کند.
گیاه بامبو و ساقه های خشک آن را می توان در دکوراسیون داخلی منزل استفاده نمود و با آن خانه را متفاوت تزئین کرد. این بخش از دنیای مد نمناک ایده های جالب برای استفاده از چوب بامبو در دکوراسیون داخلی را ارائه می دهد امیدواریم با بکار گیری آن ها منزل خود را شیک و زیبا کنید.
بامبو در طبیعت فقط یک گیاه است اما چوب های معروف آن در طراحی دکوراسیون به قدری جذابند که هیچ متریال صنعتی به پای آن ها نمی رسد. راز اصلی کاربرد گسترده جوب بامبو در طراحی داخلی شاید مقاومت آن باشد . شما می توانید با بکارگیری چوب های بامبو در طراحی دکوراسیون طبیعت را به منزل آورید و تا حدودی از دنیای صنعتی دور شوید.
اگر با ایده های دنیای مد نمناک پیش بروید و از چوب بامبو در معماری منزلتان استفاده کنید ، می توانید تغییرات شگرفی را در دکوراسیون خود ببینید و از دیدن آن ها شگفت زده شوید .

استفاده از چوب بامبو در ساختمان
یکی از ساده ترین ایده ها برای استفاده از بامبو ها در فضای دکوراسیون داخلی این است که می توانید آن ها را به صورت شاخه های بلند در گلدان های شیشه ای بزرگ با کمی آب نگهداری کنید و یا در خاک بکارید و از آن لذت ببرید.
یک راه دیگر برای تغییر دکوراسیون استفاده از ساقه های بامبو خشک یا نی های بامبو ، به جای گلدان است .

بهترین ایده ها برای استفاده از چوب بامبو
یکی از پرطرفدارترین استفاده از چوب بامبو به کاربردن ساقه های بامبو در قالب لوازم دکوری است . استفاده از نی های بامبو به یک عنصر دکوری یک ایده خلاقانه است و به خلاقیت شما بستگی دارد.

کاربرد چوب بامبو در آشپزخانه
شما می توانید حتی از چوب های بامبو برای نگهداری تجهیزات آشپزخانه استفاده کنید و دکوراسیون آشپزخانه تان را شیک و جذاب نمایید .
می توانید چوب های بامبو را به صورت منظم یا نامرتب کنار هم بچینید و در قالب یک پارتیشن از آن استفاده کنید.

زیبایی فضای راه پله ها با استفاده از چوب بامبو
اگر می خواهید فضای راه پله خود را منحصر به فرد کنید می توانید از چوب خشک بامبو برای دیوار راه پله استفاده کنید و فضای راه پله را منحصر به فرد نمایید .
شما می توانید برای جداسازی دو فضا از یکدیگر چوب های بامبو را کنار خود بچینید و فضاهای خانه را از یکدیگر جدا سازیم . برای زیباتر کردن چوب های بامبو می توانید آن ها را به رنگ های مختلفی در آورید.
از چوب خشک بامبو برای تزیین دیوار پشت آینه روشویی استفاده کنید و فضای سرویس بهداشتی خود را زیبا و دلپذیر کنید و یا می توانید در سرویس بهداشتی از چوب های بامبو به عنوان جا حوله ای استفاده کنید.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید