منودلیار/ کفشی که می پوشی بسیار اهمیت دارد به ویژه اگر آن کفش کفش دامادی باشد؛ کفشی که در مهم ترین شب زندگی ات قرار است به پا داشته باشی علاوه بر راحتی مهم است که شیک و خوش استایل باشد چرا که یک کفش قابلیت این را دارد که یک تیپ را نابود کرده یا به کل نجات دهد.
پس بسیار حائز اهمیت است که بدانی کدام کفش مجلسی مردانه برای کدام استایل کت و شلوار مناسب است.
اما در این میان هفت مدل کفش مردانه شیک در دنیای فشن وجود دارد که تقریباً با هر نوع استایل رسمی و مجلسی بی نظیر می شود. در این مقاله می خواهم به تو کمک کنم تا بتوانی مناسب ترین کفش دامادی را انتخاب کنی پس با منودلیار همراه باش.

کفش مدل Oxfords
کفش مدل Oxfords یا Balmorals به عنوان رسمی ترین مدل کفش مردانه شناخته می شود که برای آقا داماد هایی که کت و شلوار خود را کاملاً رسمی انتخاب کرده اند مناسب ترین گزینه است؛ کفش مدل Oxfords کفش چرمی ساده و شیکی بوده که پاشنه چهار گوش کوتاه داشته و کفه آن تخت و غیر پلاستیکی است.
یکی از مشخصه های جذاب این کفش دوخت های ظریف و ساده آن محسوب می شود که آن را به کفشی ساده و در عین حال لاکچری تبدیل می کند.
در نظر داشته باش هر چه بافت Oxfords صیقلی و نرم تر باشد این کفش بیش تر خود را نشان خواهد داد.

کفش مدل Brogues
نظرت در مورد یک کفش چرمی رسمی با کمی تزیین بیش تر چیست؟ کفش مدل Brogues یا Wingtips کفشی هشت ترک و چرمی است که روی آن با طرح و نقش و رنگار هایی شبیه به هویه کاری تزیین شده است؛ یک کفش چرمی مردانه رسمی با تم مجلسی.
این مدل کفش را شاید بتوان مجلسی ترین کفش مردانه در این فهرست به حساب آورد که با کت و شلوار های تم مجلسی دامادی فوق العاده می شود.

کفش مدل Derby
کفش مدل Derby بسیار شبیه کفش مدل آکسفورد است با یک تفاوت کوچک ولی اساسی: کفه کفش مدل Derby از روی آن بیرون زده است. همین تفاوت موجب می شود که صدای کفش بیش تر شده و همین نسبت به آکسفورد غیر رسمی تر باشد.
کفش مدل Derby که گاهی Blüchers شناخته می شود در انواع رنگ های گوناگون و بافت های متنوع ارائه می شود. این تنوع بی نظیر ست کردن آن را با هر مدل کت و شلواری راحت می کند.

کفش های مدل Loafers
کفش های مدل Loafers هم با تیپ های رسمی و مجلسی و هم با تیپ های اسپرت و کژوال ست می شود. بنابراین اگر در نظر داری در مراسم ازدواج ات تیپ کمی اسپرت بزنی که این روز ها خیلی هم روی بورس است، گزینه مناسبی محسوب می شود.
از طرفی دیگر لوفر ها در طرح ها، رنگ ها و بافت های گوناگون ارائه می شود که حتی با سگک یا آویز مختلف تزیین شده اند و می تواند برای تو که می خواهی متفاوت در مراسم خودت دیده شوی بهترین انتخاب به حساب می آید.

کفش مدل Monk Straps
این کفش های مدل Monk Straps همان طور که از نامشان پیداست قبلاً توسط راهب ها استفاده می شده است. مدل کلاسیک آن فاقد پاشنه و با کفه تخت بوده که در مدل های مدرن تر پاشنه چهار گوش کوتاه به آن اضافه شد.
شاخص ترین مشخصه این کفش های چرمی طراحی سگک های روی آن بوده که کفش به وسیله آن ها بسته می شود که با توجه به مدل کفش از یک تا سه عدد متفاوت است.

بوت مجلسی
اگر مراسم ازدواج ات در فصل های سرد سال برگزار می شود بوت های مجلسی هم می توانند یک انتخاب شیک و در عین حال متفاوت و فوق العاده گرم باشد. بوت های سنگین خود را کنار بگذار و از بوت های سبک مجلسی استفاده کن.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی