منودلیار/ خب خب خب؛ فصل بهار در راه است و نشانه های آن در همه جا دیده می شود. ذوق رسیدن بهار از مدت ها قبل در دل همه ما رخنه کرده و ترندهای فشن بهاره هم از ماه ها قبل برای رسیدن بهار اعلام شده اند. همانطور که می دانی دنیای فشن دنیای ترکیب است؛ نو و کهنه با هم می آمیزند و چیزی فوق العاده را به وجود می آورند. بسیاری از ترندهای دنیای فشن، وام دار سلیقه و مد گذشته هستند که دوباره به نحو تازه ای از آن ها استفاده می شود. در این مقاله قصد دارم ۶ ترند فشن بهاره که از گذشته به امروز بازگشته اند را به تو معرفی کنم.

تای دای:
همانطور که قبلاً هم راجع به تای دای برایت گفتم، این طرح انتزاعی پر از رنگ که مربوط به پیش از دهه ۷۰ میلادی است؛ دوباره در دنیای فشن جا باز کرده است. اما نکته مهم این است که از این طرح های متنوع، نه فقط در ترکیب با شلوارهای بگی و گشاد و استایل هیپی، بلکه به همراه انواع دامن و شلوار و شلوارک می توان استفاده کرد.

مخمل کبریتی:
استفاده از پارچه های مخمل کبریتی در تمام لباس ها و اکسسوری ها، یکی از ترندهای فشن بهاره است. پارچه مخمل کبریتی بافت فوق العاده ای دارد، گرم است و به دلیل برقی که بر روی آن ایجاد می شود، به ظاهر جلوه بهتری می دهد. تمام رنگ ها با پارچه مخمل کبریتی جذابیت فوق العاده ای پیدا می کنند و این بافت به ویژه برای شلوار مناسب است.

شلوارک دوچرخه سواری:
در انواع فشن شوهای مربوط به بهار ۲۰۱۹، حضور شلوارک های دوچرخه سواری را مشاهده کردیم. البته که این مدل شلوارک ها از دوران گذشته به امروز آمده اند؛ اما نکته اینجاست که تنها کاربرد آن ها برای سوار شدن موتور یا دوچرخه نیست و می توان یک شلوارک خوش دوخت را حتی در استایل رسمی به همراه کت هم استفاده کرد.

حضور پرها برای تزئین لباس:
استفاده از پر در اجزای مختلف استایل، بامزه، متفاوت و جالب است و به لباس ها حجم می دهد. از انواع و اقسام پرها با رنگ های متفاوت در استایل بهاره استفاده می شود و این پرهای جذاب با همراهی اپلیکه های کوچک، برش ها و تزئینات سه بعدی، جلوه تازه ای به لباس های بهاره می دهند.

کیف های کمری:
کیف های کمری یکی از ترندهای محبوب سال ۲۰۱۸ بودند که جایگاه خود را در دنیای فشن حفظ کردند. این کیف های قدیمی در استایل بهاره در فرم ها و مدل های مختلف دیده می شوند.

صندل های بندی دهه ۹۰ میلادی:
یکی از بهترین ترندها که از دهه ۹۰ میلادی به دنیای ما سفر کرده است، صندل های بندی هستند. راه رفتن با این صندل ها کمی دشوار است اما چنان جلوه ای دارند که گمان نمی کنم کسی بتواند آن ها را نادیده بگیرد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید