زیبامون/ چجوری میتونین همسر و مادرتون رو برای روز زن خوشحال کنین؟ روز زن 1397 چه روزیه؟ با هر بودجه ای چه هدیه ای میتونین برای روز زن بخرین؟!هدیه روز زن به همسر و مادرتون حتما نباید که لاکچری و یا خیلی گرون قیمت باشه، کلا هدیه باید سورپرایز کنه و چیزی باشه که طرف دوسش داره و باهاش شاد میشه، هدیه یعنی اینکه من به یادت بودم و برام مهمه که در این روز خاص خوشحال و شادت کنم. از طرفی با توجه به بودجه و وضعیت اقتصادی باید چیزی رو خرید که فشار زیادی نیاره و از طرفی هم خاطره انگیز و ماندگار باشه. در ادامه 6 تا ایده ی خارق العاده ای که با هر بودجه ای امکان پذیره و هر خانمی به شدت باهاش شاد میشه در خدمتتون هستیم. وز زن 1397، 7 اسفند هستش
هدیه اول برای روز زن: گل و دسته گل
گل ها همیشه جزو پرطرفدارترین و سنتی ترین روش های ابراز علاقه در هر مناسبتی بودن. گل نه تنها خیلی زیبا هستش بلکه آرامش بخش و دلنشینم هست و همسر یا مادرتون وقتی که دسته گل یا شاخه گل دریافت میکنن حس ستاره بودن بهشون دست میده و غرق لذت میشن! میتونین یک گلدان گل بخرین یا یک دسته و یا چند شاخه گل تازه و درخشان و در نهایت برق خوشحالی چشمهای همسرتون رو با همه ی وجودتون حس کنین!
هدیه دوم برای روز زن: کتاب یا فیلم
چطوره امسال به جای خریدن طلا، عطر و یا لوازم آرایشی یه چیزی بخرین که قدرت همسرتون رو بیشتر و بیشتر کنه! همه ما میدونیم که دانایی قدرت میاره، پس بهتره امسال یک کتاب یا فیلم مناسب برای بالا بردن قدرت درونی و روانی همسرتون تهیه کنین که هیچوقت هم کهنه نمیشه!
هدیه سوم برای روز زن: مهمانی زنانه
یکی از اتفاقات خیلی خوبی که همه ی خانم ها نیاز دارن، دوره ها و مهمانی های زنانه هستش که فقط خانم ها (بدون مزاحمت بچه ها) دورهم جمع میشن، غذا میخورن، حرف میزنن و شادی میکنن. میتونین به همسرتون پیشنهاد بدین که روز زن با دوست ها و اقوام خانمی که میخوان جمع بشن و لذت ببرن، شما هم بچه رو ببرین بیرون و بذارین که همسرتون نفس بکشه و یا برای مادرتون همه کارهاش رو بکنین و بذارین با دوستای همسن و سالشون بدون دغدغه های روزانه خوش بگذرون.

هدیه چهارم برای روز زن: دست سازه ها

میتونین برای روز زن برای مادر یا همسرتون یه سری دست سازه از بدلیجات تا قاب موبایل و دکور و اکسسوری و غیره بخرین و بهشون هدیه بدین. بهتر از اونم اینه که خودتون دست بکار بشین و براشون یه چیزی درست کنین!

هدیه پنجم برای روز زن: قاب عکس و عکس
یک عکس نه تنها بینهایت ارزشمند هستش بلکه یه عالمه خاطرات خوش و جاودانم درش داره. یک عکس خیلی خوب از همسر یا مادرتون به همراه چیزایی که میدونین دوست دارن رو انتخاب کنین، یه قاب خوشگلی که میدونین دوست دارن رو بخرین و حتما هم یادتون باشه که پشت قاب یک دستنوشته براشون بذارین و هدیه بدین!

هدیه ششم برای روز زن: غذا
میتونین برای این روز همسر یا مادرتون رو به رستوران ببرین و غذای مورد علاقه شون رو سفارش بدین، یا بهتر از اون غذا یا شیرینی که میدونین دوست دارن رو از اینترنت بگردین و پیدا کنین و درست کنین و براشون ببرین و ببینین که چقدر زیاد خوشحال و سورپرایز میشن و هیچوقت هم یادشون نخواهد رفت!
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید