دونفره/ برای کسانی که مثل من موهایشان صاف است و سرشان شلوغ، خوب است که گاهی موها را حالت دار کنیم و موها را از این سادگی در بیاوریم. با این روش بسیار ساده و با وسایل دم دستی می توانید موهای تان را از صافی در بیاورید و پوش دهید. گاهی هم که به مجلسی دعوت هستید، می توانید از روز قبل موها را حالت دار کنید تا روز مهمانی تان، موها را زیباتر درست کنید.
من عاشق زیبایی های طبیعی هستم و این زیبایی های طبیعی را گاهی می توانیم خودمان ایجاد کنیم! مهم نیست موهایتان بلند است یا کوتاه، با این روش و بعد از یک شب تا صبح می توانید موهایی حالت دار و فوق العاده جذاب داشته باشید. این روش بسیار ساده و بدون هر ماده و وسیله ی آسیب رسان به موها است.
حالا می توانیم شروع کنیم. من البته بعد از دوش گرفتن که موها هنوز خیس است موهایم را می پیچم، اما اگر خواستید می توانید وقتی موها مرطوب نیستند با کمی آب ولرم، موها را خیس کنید. در ضمن می توانید برای آنگه موها برای زمان طولانی تری حالت بگیرند، بعد از دوش گرفتن و قبل از پیچیدن موها، کمی کرم مو بزنید.
وسایل لازم برای پوش دادن موها
وسایل لازم برای این کار تعدادی پارچه ی نواری برش خورده است، و یک شانه و کمی آب. به همین سادگی!
چطور موهایم را بپیچم؟
ابتدا برای دسته بندی موها دقت کنید موهای هم قد را با هم بپیچید تا کامل حالت بگیرند. وقت دسته بندی می توانید با کمک یک بطری اسپری، آب به موها بپاشید و موها را تا حدی خیس کنید. در ضمن می توانید فقط بخش هایی از مو را بپیجید. مو ها را به دسته های کم کم، دور هر نوار پارچه بپیچید و گره بزنید. مواظب باشید موها لای گره گیر نکنند. این کار را تا جایی که همه ی موها پیچیده شوند ادامه دهید. مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که بخوابید و صبح که بیدار شدید، موهای تان حالت دار شده اند!!!
این روش احساس بسیار خوب دارد، چرا که بدون اینکه موها آسیبی ببیند، می توانید موهای حالت دار و زیبا داشته باشید.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید