صورتی ها/ آیا می‌دانید تفاوت بلوز با جنس لمه با دیگر جنس‌ها در چیست؟ همانطور که می‌دانید جنس لمه از جمله جنس‌های محبوب در بین بانوان و حتی دختران جوان است. تفاوت بلوز لمه با دیگر بلوزها در این است که بلوز لمه بسیار درخشنده بوده و فقط برای میهمانی و عروسی کاربرد دارد زیرا حالت مجلسی داشته و برای استفاده روزانه مناسب نیست. البته بسیاری از بانوان این نوع بلوز را در خانه نیز مورد استفاده قرار می‌دهند اما مکان درست آن مجالس و مهمانی‌ها هست. در ادامه جدیدترین مدل‌های بلوز زنانه و دخترانه لمه را مشاهده خواهید کرد.
اندازه بلوزهای لمه بسیار متفاوت است، هم می‌تواند به صورت نیم تنه مورد استفاده قرار گیرد و هم به صورت بلوز بلند (تونیک). انتخاب هر یک هم بستگی به نوع میهمانی مورد نظر دارد، همچنین قد شما هم در انتخاب بلوز بلند یا کوتاه موثر است. مثلا برای دورهمی‌های ساده می‌توانید از بلوز با اندازه نرمال و یا بلند انتخاب کنید و برای مراسمات تولد از نیم تنه استفاده نمایید. یقه پیراهن با جنس لمه، اهمیت زیادی در زیبایی آن دارد؛ بنابراین هنگام خرید پیراهن لمه به یقه آن توجه نمایید. مثلا کسانی که گردن کوتاهی دارند بهتر است از یقه باز استفاده نمایند و کسانی که گردن کشیده دارند، می‌توانند پیراهن با یقه ایستاده هم انتخاب کنند.
چه کسانی می‌توانند بلوز با جنس لمه بپوشند؟ معمولا با توجه به جنس و زرق و برق پارچه‌ی لمه، دختران جوان مشتاق نیستند که بلوز لمه را برای تکمیل استایل خود استفاده کنند. با این حال برخی از دختران جوان هم علاقه دارند که این جنس از لباس را امتحان کنند. در حالت کلی بلوز با جنس لمه برای دختران و خانم‌های بالای ۲۰ سال مناسب است. بیشتر از جنس پارچه، مدل لباس در دخترانه و یا زنانه بودن آن تاثیر دارد، پس هنگام انتخاب مدل بلوز، باید سن خود را در نظر داشته باشید. مدل‌هایی که حالت اسپرت و جوان‌تری دارند، برای دختران جوان مناسب بوده و بلوزهایی که مدل سرسنگینی دارند، برای خانم‌های میانسال به بالا.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید