رنگی رنگی/ بعضی روزها باید با گوش دادن به موسیقی توی وجودمون معجزه کنیم و حال خودمون رو خوب کنیم. پیشنهاد رنگی رنگی اینه که یه مجموعه موزیک شاد در گوشیتون جمع کنین صرفا جهت موسیقی درمانی و انتقال حس های خوب به خودتون و گاهی سراغ شون برین و با کمک شون روزتون رو شادتر کنین. هر وقتی میتونین این کار رو انجام بدین مثلا وقتی توی خونه مشغول کار هستین، یا موقع آشپزی، حتی موقع رانندگی تا دیگه به ترافیک و گرما اهمیت ندین و با موزیک های شاد خودتون خوب و خوش باشین.
پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه که اگر یه آهنگ شاد و پر از حس خوب دارین اون رو برای دوستانی که فک میکنین به حال خوب نیاز دارن بفرستین. اینجوری اگر یه موقع اون ها هم همچین موزیکی داشتن برای شما میفرستن و باعث حال خوب شما میشن.
موضوع مهم اینه که شما باید یاد بگیرین تمرین کنین که حال خوب رو با چیزهای کوچیک بوجود بیارین و دنبال دلایل بزرگ برای شادی و خوشحالی نباشین. توی دفتر خاطراتتون دلیل حال خوب امروز رو بنویسین پیدا کردن یه موزیک شاد و این رو یادتون باشه هر چقدر آسون تر بگیرین زندگی هم برای شما آسون تر میگذره.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید