زیبامون/ چند نمونه زیبا و جدید از رنگ مو، هایلایت،، آمبره، سامبره و ... با رنگ مو دودی رو در این بخش ببینید. 


رنگ مو دودی یکی از رنگ های پرطرفدار و جذاب هست که نسبت به سایر رنگ موهای بلوند، تیره تر بوده و ترکیبی از رنگ مو خاکستری، قهوه ای تیره، نقره ای هست. این رنگ مو جذاب جز پرطرفدارترین مدل های رنگ مو هست و خانم ها در هر سن و سالی که باشند، این رنگ مو رو دوست دارند. رنگ مو دودی و تناژهای مختلف اون، مثل رنگ مو بلوند دودی، دودی طلایی، دودی شکلاتی، دودی گردویی، دودی کاراملی و ...، یک انتخاب عالی و ایده آل برای خانم های جوان هست که میتونند با تیره تر یا روشن تر کردن این رنگ مو، استفاده از هایلایت، آمبره و سایر تکنیک های رنگ مو، موهای زیباتر و درخشان تری برای خودشون داشته باشند.
از آنجایی که رنگ مو دودی جز طیف های رنگی سرد هست، این رنگ مو برای افرادی که تن پوست سرد و یا چشم های روشنی دارند، گزینه مناسبی هست. اما سایر افراد هم میتونن از این رنگ مو جذاب استفاده کنند؛ فقط کافیه بهترین تناژ رنگ مو دودی که تناسب خوبی با رنگ پوستشون داره رو انتخاب کنند و از زیبایی این رنگ مو جذاب روی موهاشون لذت ببرند.
البته لازمه بدونید، برای اینکه رنگ موی دودی به بهترین شکل روی موها ایجاد بشه و رنگ مورد نظر شما روی موهاتون در بیاد، لازم هست موها رو با دکلره کردن به پایه مورد نظر برسونید. در غیر این صورت ممکنه رنگی که انتخاب کردید ایجاد نشه.
ما در این بخش نمونه های متنوع و زیبایی رو از مدل های مختلف رنگ مو دودی آماده کردیم که میتونید از این مدل ها برای داشتن یک رنگ مو جذاب و عالی ایده بگیرید. با ما همراه باشید.

رنگ مو دودی قهوه ای


رنگ مو دودی خاکستری


رنگ مو بلوند دودی روشن


آمبره مو با رنگ مو دودی تیرهرنگ مو آمبره بلوند دودی و پلاتینی

رنگ مو امبره دودی و بلوند