منودلیار/ بی شک اکثر خانم های جهان همیشه به دنبال رازهای استایل فرانسوی هستند چرا که آن ها را به جذابیت، سادگی و شیکی می شناسند و استایل های مینیمال و کاربردی آن ها در عین سادگی، فوق العاده چشمگیر هستند و در این مقاله می خواهم چند راز مهم را از راز های شیک پوشی زنان فرانسوی به شما می گویم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا بدانی چرا خانم های پاریس تا این اندازه جذاب و چشمگیر به نظر می رسند.

عطر ها حرف اول را می زنند
خانم های فرانسوی هرگز روز خود را بدون عطر آغاز نمی کند. عطر را به هوا می زنند و سپس از آن عبور می کنند.
این از ساکنان کشوری که بهترین عطر های جهان را تولید می کنند، دور از ذهن نیست.
جالب است بدانی کم تر خانم فرانسوی را پیدا می کنی که هر روز یک عطر متفاوت بزند یا فصل به فصل آن را عوض کنی بلکه این راز فرانسوی از نوع خانمانه اش بوده که هر خانمی لازم است عطر ویژه خود را پیدا و انتخاب کند و آن را به بخشی از هویتش تبدیل می گرداند.

همه چیز را ساده و آسان بگیر
نکته بسیار مهمی که در همه استایل های خانم های فرانسوی به وضوح جلوه گری می کند، مینیمالی، سادگی و در عین حال شیکی و جذابیت است. خانم های پاریس به این مورد بسیار اهمیت می دهند که از آیتم هایی در استایل خود استفاده کنند که صرفاً جنبه تزیینی یا تجملاتی نداشته باشد بلکه کاربردی بوده چرا که جالب است بدانی بیش تر این خانم ها به سر کار می روند و ترجیح می دهند مسیر منزل یا سر کار را پیاده طی کنند پس راحتی و کاربردی بودن استایل برای آن ها حرف اول را می زند با این وجود مگر می شود عنوان شیک را از خانم های فرانسه برداشت. در ادامه می خواهم چند آیتم که در استایل های شیک فرانسوی بسیار به کار می رود را به تو معرفی کنم:
کشمیر: فرانسوی ها علاقه خاصی به کشمیر دارند به طوری که یکی از نماد های استایل فرانسوی کت کشمیر به شمار می رود؛
کت و بلوز: برای یک خانم فرانسوی همیشه بلوز و کت از عنصر های اصلی محسوب می شود چرا که همان طور که پیش تر نیز گفتم از آن جایی که اکثر خانم های فرانسوی شاغل هستند و البته به دنبال استایل های نسبتاً رسمی و کاربردی، این دو آیتم را می توانی به وفور در استایل های خیابانی پاریس ببینی.
کت و بلوز را می توانی با انواع شلوار های جین، شلوار های گشاد خنک تابستانی نخی یا لینن یا انواع دامن های ترندی از دامن های حریر گلدار یا طرح پوست حیوانات گرفته یا دامن های پلیسه استایل کنی؛
شلوار جین فاق بلند کلاسیک: مگر آیتمی راحت تر و کاربردی تر از جین برای استایل های کژوال وجود دارد که از قضا در استایل های خانم های فرانسوی نیز جزو آیتم های اساسی به شمار می رود. از آن جایی که جین های فاق بلند کلاسیک، فوق العاده شیک، راحت هستند، با سایر آیتم های یک استایل مینیمال که خانم های فرانسوی بسیار می پسندند، به راحتی ست و هماهنگ می شوند. از سوی دیگر چون با هر مدل کفشی می توانی آن را بپوشی، پر کاربرد هستند چرا که می توانی آن را به همراه کفش های راحتی کالج یا لوفر یا کتانی های سفید تابستانی برای رفتن به دفتر به پا کنی، همراه با صندل یا کفش های پاشنه بلند خانمانه برای دورهمی های دوستانه بپوشی یا همراه صندل های توریستی یا اسنیکرز های چانکی ترندی برای تیپ های اسپرت تر ست کنی؛ نظر تو در مورد راز های زنان فرانسوی که در این مقاله به آن ها اشاره شد، چیست؟ کدام یک از این آیتم ها را در استایل های شخصی خود استفاده می کنی و کدام ها را دوست داری امتحان کنی؟ تو راز جذابیت خانم های پاریس را در چه می دانی؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان در زیر این مقاله در میان بگذار.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید