زیبامون/ انگشتر نشون یا انگشتر نامزدی، چیزیه که همیشه براتون میمونه، برای همین باید کاملا درست انتخاب کنین، باید ببینین که از چه مدلی خوشتون میاد و چجوری میتونین چیزی رو انتخاب کنین که به استایل و شخصیتتون بیاد و بعدا ازش پشیمون نشین. برای همین در ادامه مدل های مختلف انگشتر نشون یا نامزدی رو براتون به همراه معنی آوردیم که بدونین استایلتون چجوریه: پسرونه، سنت گرا، مد گرا یا چیزی کاملا متفاوت!

حلقه نامزدی ساده ولی همیشه مد
اگر دنبال انگشتری هستین که بتونین سال های متمادی ازش استفاده کنین، حلقه ی تک سنگ کلاسیک بهترین انتخابه که می تونین با هر استایلی ست کنین.

انگشتر کارتیهحلقه نامزدی سنتی با اندکی مدرنیته

اگر دنبال حلقه ای هستین که کمی متفاوت تر و جذابتر باشه بهتره مدل سنگ متفاوتی رو انتخاب کنین، یعنی با حلقه ی ساده به جای استفاده از سنگ معمول عمودی، از سنگ افقی استفاده کنین درست مانند تصویر.

انگشتر اریه بیسین


انگشتر نشون کاملا دخترانه

اگر به دنبال جواهراتی هستین که خیلی دخترونه باشن بهترین راه انتخاب انگشتری با مدل گل و سنگ های رنگی هستش. ترکیب سنگ های رنگی با انگشتر نامزدی هم جذابیت خاصی به استایلتون میده و هم می تونین بقیه آرایش یا مانیکورتون رو باهاش ست کنین!

انگشتر طلا با سنگ بنفشانگشتر نشون ساده و پسرونه

اگر شخصیت خیلی فعالی دارین و دوست دارین استایل ساده و پسرونه داشته باشین، بهتره از یک مدل انگشتر با سنگ نسبتا ارزان قیمت و ساده انتخاب کنین تا اگر مشکلی براش پیش اومد نگرانی نداشته باشین!

انگشتر با سنگ سیاهانگشتر نشون با ترکیب طلا و نقره
اگر نمی تونین بین طلای زرد و طلای سفید انتخاب داشته باشین، بهتره انگشتری رو بگیرین که ترکیبی باشه و سنگ شفاف و بی رنگ داشته باشه که بتونین با بقیه جواهراتی که استفاده می کنین ستش کنین.

انگشتر طلا زرد و طلا سفیدانگشتر نشون سنتی با برش مستطیل
انگشتر نامزدی با برش زمرد در عین سنتی بودن خیلی مدرن و متفاوته و خب معمولا این مدل انگشترها هزینه ی خیلی بیشتری دارن و سلبریتی ها از طرفداران این سبک هستن!

انگشتر هری وینستونانگشتر نامزدی آتش فشانی!

اگر آدمی هستین که خیلی ریسک میکنه و کارهای خطرناک انجام میده و دنبال شور و هیجانه، پس بهتره همچین حلقه نشونی رو انتخاب کنین که یه عالمه الماس با برش باگت دور یک الماس گرد باشن!

انگشتر الماسانگشتر نشون وینتیج
اگر همیشه دنبال چیزهای آنتیک هستین بهتره انگشتری رو انتخاب کنین که مدل وینتیج باشه (مثلا استایل جواهرات سده 1800 میلادی).

انگشتر وینتیجانگشتر نشون ساده
اگر دنبال این هستین که فقط یه حلقه بندازین و راحت باشین، بهتره دنبال انگشترهایی باشین که برجستگی نداشته باشن و سنگ ها داخلشون کار شده باشن.

حلقه هری وینستونانگشتر نامزدی با سنگ رنگی و ساده
اگر دوست دارین الماس رنگی روی حلقه تون باشه و خب بودجه ی خریدش رو ندارین، از سنگ های نیمه قیمتی رنگی به جاش استفاده کنین ولی خب بقیه حلقه رو کاملا تک رنگ و ساده بگیرین که سنگ جلوه گر باشه!ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید