منودلیار/ قابل توجه خانم هایى که به مد اهمیت می ‌دهند و مایلند که با آخرین ترند هاى مد روز دنیا پیش بروند، باید بگویم که براى این تابستان کت گشاد کوتاه و شلوار گشاد بسیار مورد توجه طراحان بزرگ قرار گرفته است و چه خوب که مناسب آب و هواى گرم تهران نیز است. خوشحال باش هم با مد پیش می روی و هم گرماى تهران را در بهار و تابستان کمتر احساس می کنی. در دفیله هاى (catwalk) تابستان ۲۰۱۹، آستین هاى بیش از حد بلند، نظر دوستداران مد را جلب کرد. در کلکسیون هاى “loewe” ,”Dior” و “Marni” آستین هاى بزرگ و پفدار را دیدیم که به نوعی نماد قدرت بودند. امروزه دنیاى مد، بیشتر به سمت راحتى و مینیمال بودن پیش می رود، اما طراحان بزرگ از طرفداران خود، انتظار کمی فداکارى براى پیش رفتن با مد روز را دارند. البته معمولا بیشتر ما خانم ها براى پیش رفتن با مد راحتی مان را فدا خواهیم کرد.
همه مایی که این مطلب را می خوانیم احتمالا دیوانه مد هستیم. گاهى وقت ها به عکس هاى مثلاً بیست سال پیش نگاهی می اندازیم و از اینکه در آن سال ها نیستیم و این مد هاى غیر معمول را نداریم خوشحالیم، ولى همیشه مد به نحوى به قدیم برمی گردد اما به صورت مدرن و امروزى ضمن آنکه چند سال بعد هم مد های امروز و عکس های امروز برایمان عجیب و غیر قابل پوشیدن است. امروز شاهد برگشت یکى از مد هاى دهه هشتاد میلادی هستیم و آن هم چیزی نیست جز اپل عزیز. بله درست خواندی، اپل هاى بزرگ دوباره مد شده اند. به طور کلی برای این فصل برش های بزرگ، پارچه های زیاد برای قسمت بالا تنه زیاد یده می شود و نشانه قدرت خانم ها در جامعه امروزی هستند.
امسال پارچه هاى راه راه، طرح های هاوایی، گل دار و نقش های پر از رنگ را در همه جا می ‌بینیم. البته فراموش نکن که براى انتخاب راه راه افقى یا عمودى به فرم بدنت دقت و مناسب ترین آن را انتخاب کنی. پارچه هاى گلدار هم که مدت هاست در تابستان پرطرفدارند و با آن حال و هوای خوبشان احساس زندگی و خنکی در این فصل آفتابی را به آدم منتقل می کنند.
اکسسوری هایی با درونمایه ساحل را امسال به وفور می بینیم. از کیف و صند های حصیری و کنفی گرفته تا اکسسوری و زیورآلات طرح صدف، مروارید و موجودات دریایی. امسال دریا و هر آنچه که در آن ما را یاد تعطیلات تابستانی کنار ساحل می اندازد، به شدت ترند شده اند و می توانی از آن ها در کنار استایل های سفید و کرم تابستانی ات استفاده کنی.
صندل های جلو مربعی و پاشنه دار ترند بسیار پرطرفدار دیگر است که فقط کافیست صفحه اینستاگرامت را باز کنی، آن وقت است که می بینی در تمام صفحات فروش اینترنتی حداقل ۵ مدل از آن ها را می بینی و این خودش نشانه ای از پرطرفدار بودن این ترند است.
صندل بعدی که خیلی ترند شده (کلا امسال دور، دور صندل هاست و اینجور که معلوم است فکر کنم وسط زمستان و برف هم قرار است صندل بپوشیم، والا به خدا) صندل های لا انگشتی و پاشنه دار هستند که جزو یکی از ترند های جدید کفش به حساب می آید و هنوز در ایران آنقدر فراگیر نشده.
طرح خال خالی یکی از طرح ها پرطرفدار است که برای این فصل حسابی ترند شده و آن را در بیشتر برند ها می بینم.
پیراهن های لباس خوابی همان پیراهن های سیلک، براق و زنانه ای هستند که دو بند باریک دارند. این پیراهن ها از فصل بهار ترند شده و جزو یکی از ترند های جذاب و زنانه است که می توانی برای مهمانی های عصر از آن استفاده کنی.
اکسسوری های مو به خصوص تل های بزرگ و هدبند دیگر مواردی هستند که حتما باید در استایل های تابستانی ات به مو هایت هم توجه کنی و با این موارد تزیینش کنی.
“والان” یکی دیگر از مواردی است که بسیار مد شده؛ حتی در لباس هاى شب، تى شرت و شلوار هم این روند را می ‌بینیم. در آخر باید بگویم اگر تو هم مثل من عاشق زرق و برق هستی خوشحال باش چون پارچه هاى لمه دار، پولکی و براق در همه برند هاى بزرگ و فست فشن برای این فصل و فصل آینده دیده می شود. امیدوارم تابستان جذابی را با این ترند های بی نظیر استایل های خفنت داشته باشی.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید