منودلیار/ خب این روز ها بحث خانواده جنر ها و کارداشیان ها حسابی داغ است، آن ها تیتر وبسایت ها و صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام دارند و بخشی از برنامه تلویزیونی (reality show) را به خود اختصاص داده اند. از کیم کارداشیان، کندال و کایلی جنر گرفته تا پدر مادر هایشان. معمولا همیشه آرایش دختر های این خانواده مورد توجه قرار می گیرد؛ از کایلی جنر و برند آرایشی اش گرفته تا آرایش و سبک کانتور کیم کارداشیان یا حتی آرایش همیشه طبیعی کندال جنر که همیشه به داشتن یک برق لب نود و پوستی طبیعی بدون استفاده از کرم پودر های غلیظ و سنگین برای پوشاندن جوش های صورت، معروف است. بار ها شده در بسیاری از مراسم های مهم هم کندال را با همین چهره و همین آرایش دیده ایم و خب از آنجایی که دنیای ترند های زیبایی به سمت طبیعی بودن می رود، این سبک آرایش که بسیار هم برای آرایش های روزانه در کشور هایی مثل ایران که خیلی از افراد عادت به آرایش کردن دارند، خوب و کاربردی است. امروز در این مقاله می خواهیم به بررسی چند ترفند آرایشی از زبان مری فیلیپس (Mary Philips) بپردازیم که به ما راهنمایی می کند تا چجوری بتوانیم یک آرایش طبیعی کندال جنر با چشم و ابروی تیره و لب های نود براق داشته باشیم؛ آرایشی که معمولا کندال جنر را با آن می بینیم.
مری فیلیپس یک میکاپ آرتیست (آرایشگر) مطرح چهره افراد معروف است که امروز قرار است از ۳ راز آرایش طبیعی کندال جنر پرده برداری کند.
کندال برخلاف خواهرانش کایلی و کیم کارداشیان، به آرایش های پر زرق و برق و کانتور های شدید پایبند نیست. با این حال باز هم می تواند یک درخشش نامفهوم و یک بی نقص بودن طبیعی در چهره او پدیدار است. به همین دلیل مری فیلیپس آرایشگر معروف کندال در مصاحبه ای ۳ راز اصلی از این آرایش طبیعی را فاش می کند تا چهره های این چنینی و آرایش های طبیعی بیشتر گسترش پیدا کنند. در واقه او می خواهد امضای آرایشی کندال جنر را به ما بگوید پس در ادامه همراه من و مری فیلیپس باش.

ترکیب چند قطره روغن صورت با کرم پودر
مری فیلیپس به ما توصیه می کند که چند قطره روغن مخصوص صورت را با کرم پودرمان ترکیب کنیم حالا هدف از این کار چیست؟ این کار باعث می شود که با پوشاندن نواقص صورت بتواند آبرسانی شود و رطوبت کافی را به دست بیاورد. در نتیجه چهره ای شفاف با پوستی درخشان که دقیقا جزو ترند های آرایشی امسال است را خواهیم داشت؛ بدون اینکه هیچ چیز اضافه ای روی پوست صورتمان داشته باشیم.

اضافه کردن مرطوب کننده روی کرم پودر
همه ما می دانیم که این روز ها داشتن یک پوست زیبا، شاداب و درخشان مهم ترین پایه آرایش هاست. آرایشگر کندال نیز بدین منظور برای ایجاد یک درخشندگی ملایم روی پوست روشی را ابداع کرده و آن هم این است که: کمی مرطوب کننده سبک و مناسب با پوست را به قسمت های برجسته صورتت بزنی، نوک بینی، برجستگی گونه ها و در مرکز چانه. از اآنجایی که برخلاف کرم پودر این کرم روی پوست ذوب می شود می تواننند یک درخشش فوق العاده بعد از زدن کرم پودر روی صورتت ایجاد کند.

ترکیب مداد لب با بالم لب
یک ترکیب فوق العاده برای رنگ دادن به لب ها. یک بالم لب که می توانند مغذی و مرطوب کننده لب باشد که در ترکیب با یک مداد لب به رنگ های نود یا تمشکی روشن می تواند ترکیب فوق العاده روی چهره باشد که رنگ به صورت می دهد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید