سلام بانو/ با در نظر گرفتن فرا رسیدن روزهای گرم، همه ما احساس می کنیم که نیاز به تغییر فضای زندگی خود داریم؛ تا محیطی خودمانی را دوباره تصور کنیم. اما در بیشتر موارد، سر و صدا، خاک و هزینه های سنگین که همراه با هرگونه بازسازی جدی است، می تواند موجب از بین رفتن حوصله شما شود. در نتیجه، نیت ما به ندرت به واقعیت تبدیل می شود! مانند بازسازی آشپزخانه.

به تخته برش رنگ اضافه کنید
رنگ آمیزی تخته برش خود را به گونه ای انجام دهید که آنها به روز به نظر برسند. این کار به شما کمک می کند تا به راحتی بین آنها تفاوت ایجاد کنید.

بخشی را به فضای سبز تخصیص دهید
اضافه کردن منطقه سبز! همانطور که در این مطلب شرح داده شده، نه تنها آشپزخانه شما را تحسین برانگیز می کند، بلکه آن را با عطر های تازه پر می کند!


زیر لیوانی های خود را شخصی کنید
حتی این چیز کوچک به عنوان اضافه کردن ظرافت به زیر لیوانی، می تواند باعث بازسازی آشپزخانه شود و فضایی منحصر به فردی را برای آشپزخانه ایجاد کند.

گلدان ها را به نگهدارنده ظروف آشپزخانه تبدیل کنید
چند گلدان رنگارنگ با برچسب های تزئینی، می تواند به عنوان نگهدارنده شیک برای چاقو و چنگال در خدمت شما باشد!

از کاشی های شیشه ای برای تزئین سینی خود استفاده کنید
با کمک این دستورالعمل، می توانید سینی آشپزخانه سفید ساده خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید.

گلدان های آویز را در محل های غیر معمول بگذارید
به عنوان مثال یک گلدان آویز بزرگ را بالای سینک ظرفشویی آویزان کنید.

از فنجان ها و ماگ های خسته کننده رنج می برید؟!
شما می توانید راهنمایی هایی در مورد چگونگی استفاده از لاک ناخن پیدا کنید؛ تا فنجان ابتکاری خود را طراحی کنید. همچنین می توانید به مطلب روبرو مراجعه کنید. اینجا کلیک کنید.

منحصر به فردی را به حوله ها اضافه کنید
شما به راحتی می توانید این حوله های سفید بی رنگ را به پارچه های جذاب و دل فریب از دکوراسیون داخلی تبدیل کنید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

کاربردهای جدیدی برای تخته چوبی های اضافی پیدا کنید
حتی این چنین شیوه های عجیب و غریب به عنوان تخته های چوبی، می تواند به شاهکارهای طراحی تبدیل شود.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید