منودلیار/ شاید یکی از مهم ترین زمان هایی که در صدد انتخاب لباس مناسب هستیم مانی است که به مهمانی هایی با تم و درونمایه کوکتل دعوت می شویم. این مهمانی ها نه در حد عروسی های مجلل هستند که که بخواهی پیراهن ماکسی دنباله دار و چین بالا چین بپوشی نه آنقدر اسپرت که بخواهی با تیشرت و شلوار بروی.
در این جور مواقع بهترین انتخاب همان پیراهن های اصطلاحا کوکتل و براق هستند که قد کوتاه یا متوسطی دارند، برش های به نسبت ساده تر و استایل های راحت تری نسبت به لباس های شب و مجلسی دارند، اما در عین حال بسیار شیک بوده و برای یک خانم شیک پوش بسیار گزینه مناسبی هستند.
حالا یکی از دغدغه های این روز ها مهمانی های کریسمس و و تعطیلات است که اتفاقا د راین زمان مهمانی های کوکتل زیا برگزار می شود و سوال همیشگی همه ما عاشقان لباس این است که برای این مهمانی ها با توجه به ترند مد امسال و سال ۲۰۲۰ چه بپوشیم که جذاب تین باشیم. امروز می خواهیم با هم بهترین پیراهن های کوتاه مناسب مهمانی های کوکتل و تعطیلات ۲۰۱۹/۲۰ را مرور کنیم و ببینیم چه پارچه ها، چه مدل ها و چه رنگ هایی برای امسال مناسب ترند و باعث درخشیدن ما در این مهمانی ها می شوند.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید