خراسان/ چند وقتی مدارس به‌ دلیل آلودگی و برف تعطیل بود، سوژه جدید هم که کروناست. اما با یک‌سری راه‌حل می‌توان از تعطیلات کرونایی لذت برد.
در منزل دست به چیزهای آلوده نزنید. مثلاً اگر یک تکه پیتزای‌تان افتاد روی زمین با دست برندارید، با دهان بردارید. سازمان بهداشت جهانی تاحالا درباره دهان زدن به چیزهای آلوده هیچ چیزی نگفته.
بیرون آلوده است. منزل رفقا که بیرون نیست. ماسک بزنید. به دیدار هم بروید. ماسک را بردارید. مراسم روبوسی را انجام دهید و دوباره ماسک بزنید. ماچ کردن از روی ماسک توصیه نمی‌شود چون ماسک‌ها آلوده می‌شود.
گیم‌نت محیط شلوغ محسوب نمی‌شود. دسته بازی هم وسیله مشترک نیست چون مال شما و رفیق‎تان نیست که مشترک باشد. متعلق به صاحب گیم‌نت است.
از روان‌شناسی مثبت‌گرا استفاده کنید. مدام به‌خودتان بگویید امروز روز دیگری است. بین روزهای سخت و آدم‌های سخت این آدم‌های سخت هستند که پیروز می‌شوند البته به سختی. بعد از گفتن این جملات انگیزشی باقی مانده کیک رفیق‌تان را نوش‌جان کنید تا اسراف نشود.
اگر خانواده نگران بودند، ماسک بزنید. ماسک هم که گیر نمی‌آید پس جوراب بکشید روی سرتان. البته با این تیپ اصلاً برای کارهای مالی به بانک نروید و اگر رفتید بعد از شلیک دو تیر اخطار توسط نگهبان، روی زمین دراز بکشید وگرنه شلیک سوم که امتیاز بیشتری هم دارد وسط کله مبارک‌تان خواهدبود و شما را از کرونا، امتحانات پایان ترم، عیددیدنی‌های لوس و بیدار شدن صبح زود راحت خواهدکرد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید