روزیاتو/ لازم نیست برای سفید کردن دندان خود سراغ خمیردندان های سفید کننده گران قیمت یا بلیچینگ دندان بروید. شما می توانید خودتان خیلی راحت در خانه یک خمیردندان طبیعی درست کنید. برای تهیه این خمیردندان خانگی ، فقط به ۳ چیز نیاز دارید که احتمالا در کابینت های آشپزخانه هم می توانید پیدا کنید. خمیردندانی که امروز در وب سایت روزیاتو به شما آموزش می دهیم، هم غیرسمی و عاری از مواد شیمیایی است و هم استفاده از آن برای سفید کردن دندان بسیار ایمن است زیرا مواد شیمیایی مضری را که در محصولات داروخانه ای یا فروشگاهی پیدا می کنید ندارد.


چیزهایی که لازم دارید:
نصف پیمانه روغن نارگیل (به دمای اتاق رسیده باشد و ذوب نباشد)
۴ قاشق غذاخوری جوش شیرین
۱۵ قطره اسانس یا روغن نعنا
 
مرحله اول:
نصف پیمانه روغن نارگیل را در یک پیاله بریزید. روغن نارگیل باید به دمای اتاق رسیده باشد. اگر روغن نارگیل سرد باشد، ترکیب کردن آن با دیگر محتویات بسیار سخت خواهد بود. از طرف دیگر، اگر روغن نارگیل ذوب شده باشد، ممکن است دوباره سفت و غلیظ نشود تا به شکل خمیردندان در بیاید.


مرحله دوم:
۴ قاشق غذاخوری جوش شیرین را اضافه کنید.

مرحله سوم:
۱۵ قطره روغن یا اسانس نعنا را اضافه کنید.

مرحله چهارم:
ترکیب را خوب هم بزنید و در ظرفی در بسته که هوا وارد آن نشود نگه دارید.

روش استفاده از خمیردندان سفیدکننده طبیعی با رایحه نعنا
یک قاشق یا چوب بستنی را وارد خمیر کنید. حدود نصف قاشق چایخوری از خمیر را بردارید و روی یک مسواک تمیز بگذارید. دندان های خود را روزی دو بار و هر بار به مدت دو دقیقه با این خمیر مسواک بزنید.

این خمیردندان نه تنها به روشن و سفید کردن دندان های شما کمک می کند بلکه اگر روزی دوبار استفاده شود، از پوسیدگی دندان و تجمع رسوب یا پلاک دندانی پیشگیری می کند.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید