ستاره/ مبل کلاسیک یکی از زیباترین و ظریف‌ترین انواع مبلمان است که می‌تواند انتخاب مناسبی برای اتاق پذیرایی خانه‌ها و آپارتمان‌های امروزی باشد. این مبلمان به دلیل کلاف‌ (بخش چوبی) های ظریفی که دارد، معمولا به راحتی با سایر اجزای اتاق ست می‌شود. در این مقاله، ستاره به سراغ مدل‌های مختلف مبل کلاسیک رفته است و علاوه بر گردآوری 26 مدل مبل کلاسیک جدید، در انتها نکات مهمی که باید هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید را برای شما گردآوری نموده است.

راهنمای خرید مبل کلاسیک راحتی
۱. قبل از خرید مبل کلاسیک جدید خود به فضایی که در خانه برای این مبل دارید دقت کنید و تعداد صندلی‌ها و بزرگی آن‌ها را با توجه به فضایی که دارید انتخاب کنید. مبلمان کلاسیک راحتی معمولا در ست‌های ۷ نفره طراحی می‌شوند و از این نظر برای فضا‌های کوچک مناسب هستند.

۲. هنگامی که رنگ چوب و رنگ پارچه مبل کلاسیک خود را انتخاب می‌کنید، رنگ فرش، پرده و دیوار‌ها را در نظر بگیرید و با توجه به آن‌ها رنگ اجزای مبل را انتخاب کنید. 

۳. در هنگام خرید مبل کلاسیک به کلاف (بخش چوبی) مبل دقت کنید. به تراز بودن پایه‌ها توجه کنید؛ روی مبل بنشینید تا از تراز بودن پایه‌ها مطمئن شوید. اگر هنگام نشستن روی مبل صدای جیر جیر از مبل می‌شنوید بدانید که کلاف مبل از چوب نامرغوب ساخته شده یا کلاف آن به صورت اصولی ساخته نشده است.

۴. هنگامی که روی مبل می‌نشینید به راحتی نشیمنگاه آن دقت کنید. توجه کنید که فوم این قسمت یکنواخت باشد و بالا و پاینی در آن وجود نداشته باشد.

۵. به پایه‌های مبل دقت کنید. این پایه‌ها نباید انحنای بیش از حد داشته باشد، زیرا پس از مدتی استفاده در اثر تحمل وزن می‌شکند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar