الو دکتر/ حتما با شنیدن این جمله تعجب می کنید اما جالب است بدانید که با انجام این کار 15 ثانیه ای سیستم ایمنی بدنتان بسیار تقویت خواهد شد.

داشتن سیستم ایمنی قوی به یک زندگی خوب و با کیفیت کمک می کند. راه های مختلفی برای تقویت سیستم ایمنی وجود دارد که ممکن است زمان بر و هزینه های سنگینی داشته باشد. ما در اینجا شما را با را راهکاری اشنا می کنیم که سیستم ایمنی را در 15 ثانیه تقویت می کند. اگر به دنبال روشی راحت هستید تقویت سیستم ایمنی در15 ثانیه را بخوانید.

تقویت سیستم ایمنی در15 ثانیه
پروفسور سرجی بابنواسکی پزشک متخصص چینی از دانشگاه ماسکو می‌گوید: با قرار دادن پای خود در آب سرد سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنیم. دوش گرفتن با آب سرد به دلیل فایده‌های خوب آن در بسیاری از فرهنگ‌ها رایج بوده و هست. گرچه دوش گرفتن با آب گرم دلپذیرتر است اما آب سرد برای سلامتی شما فایده‌های زیادی دارد.

یک پژوهشگر آلمانی در مطالعات خود به این نتیجه رسید افرادی که حداقل ۲ دقیقه با آب سرد دوش می‌گیرند، به ندرت دچار سرماخوردگی و یا زکام می‌شوند.
آزمایش دیگری در این زمینه در پاراگوئه با کمک ورزشکاران جوان به مدت ۶ هفته، هفته‌ای ۳ بار با آب ۱۴ درجه سانتیگراد انجام شده است. پس از ۶ هفته پژوهشگران دریافتند تعدادی از ۲ نوع گلبول‌های سفید خون (منوسیت‌ها و لنفوسیت‌ها) که وظیفه دفاع از بدن در مقابل بیماری‌ها را به عهده دارند، افزایش یافته است.
دوش گرفتن با آب سرد ما را بیشتر سرحال و پرانرژی می‌کند، تپش قلب سریع‌تر و خون بهتر در بدن جریان پیدا می‌کند. وقتی صورت خود را با آب سرد می‌شویید، هوشیار و سرحال می‌شوید حالا حدس بزنید وقتی با آب سرد دوش می‌گیرید چه تاثیری بر کل بدن دارد.
بسیاری از پژوهشگران ادعا می‌کند دوش گرفتن با آب سرد سبب کاهش استرس و بهتر شدن وضعیت روحی می‌شود. نتیجه مطالعه‌ای در دانشگاه ویرجینیای امریکا آشکار کرد آب سرد سبب تولید نوراپی‌نفرین در بدن می‌شود که هورمونی مانند آدرنالین در بدن است. نوراپی نفرین مانند داروی ضد افسردگی در بدن عمل می‌کند.

روش تقویت سیستم ایمنی بدن با آب سرد
هر شب قبل از خواب ظرف مناسبی را پر از آب کنید و سپس پاهای خود را به مدت ۱۵ ثانیه درون آن قرار دهید و در آخر یک جوراب نخی بپوشید. اگر هر شب این کار را انجام دهید سیستم ایمنی بدن شما به طور فوق‌العاده‌ای تقویت می‌شود. اگر سرماخوردگی دارید هر ۴ ساعت این روش درمانی را تکرار کنید.
نگران نباشید، وضعیت شما بدتر نخواهد شد زیرا این روش درمانی فقط سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می‌کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar