رپرتاژ آگهی/ شیوع دیابت در طی سالهای اخیر افزایش بی رویه ای پیدا نموده است. در دیابت سرعت و توانایی بدن در استفاده و سوخت و ساز کامل گلوکز کاهش می یابد از این رو میزان قند خون افزایش می یابد. افزایش دراز مدت قند خون می تواند بدن را دچار عوارض و بیماریهای مختلف کند. بنابراین برای جلوگیری از عواض مختلف حتماً می بایستی دیابت را کنترل نمود.
شرکت نوشین شهد با بهره گیری از تحقیقات محققان محصول چهارگیاه فران را که شامل بهترین و موثرترین گیاهان در کنترل دیابت می باشد را با فرمولاسیون منحصرتولید نموده است. مشخصه بارز این ترکیب گیاهی فعال کردن سلول های پانکراس و افزایش تولید انسولین طبیعی می باشد که موجب کاهش قند خون و کنترل دیابت می شود.
میزان مصرف: روزی تا سه بار، هر بار به میزان یک پیمانه مخصوص داخل پک سلامتی. میزان دقیق مصرف با کنترل قند خون و میزان کاهش قند خون تعیین می شود.

کنترل نحوه پاسخگویی بدن بیمار: پس از شروع مصرف مقطر غلیظ گیاهی، می بایست در فواصل یک هفته ای قند ناشتا اندازه گیری شود. می توان متناسب با میزان کاهش قند خون مقدار مصرف دارو را با نظر پزشک معالج کاهش داد. مصرف داروها به صورت تدریجی و با نظر پزشک باید کم شود و از قطع کردن آنها به صورت یک دفعه پرهیز شود.
قیمت محصول: پک شامل 4 بطری نیم لیتری با تخفیف 98 هزار تومان.
نحوه ارسال محصول: این محصول سلامتی به صورت رایگان به تمامی نقاط کشور ارسال می شود و هزینه کالا پس از دریافت آن در محل به مامور پستی پرداخت می شود.
نحوه دریافت محصول: برای دریافت این محصول و مشاوره کافی است، عدد 1 را به شماره 3000210210 ارسال کنید.
سایر محصولات سلامتی در سایت فرطب به نشانی : farteb.com