بهداشت نیوز/ عادت های زیادی وجود دارد که موجب قوت و سلامت ناخن می شود اگرچه هیچ کدام از آنها مواد مغذی و مرطوب ندارند. در این متن به لوسیون هایی که از روغن بادام و زیتون و سیر درست شده است می پردازیم. بعد از جذب این لوسیون ناخن از ضعیفی و شکنندگی به قوت و رطوبت می رسد. این محصولات صددرصد طبیعی و حاوی اسیدهای چرب ، آنتی اکسیدان و مواد معدنی است که تأثیرات آن ساختار ناخن را قوی حفظ می کند.

فواید مواد اولیه لوسیون تقویت کننده ناخن ها:

مصرف کردن این مواد به کوتیکول کمک می کند. این روش درمان خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی دارد و از عفونت جلوگیری می کند این لوسیون برای افرادی که ناخن های بلند و زیبا دارند عالی است گذشته از همه این ها از شکنندگی ناخن های در حال رشد جلوگیری می کند.روغن زیتون و بادام ویتامین e بالایی دارند ، همه ی این ها با گوگرد موجود موجب قوت ناخن می شود.

چگونه می توان لوسیون سیر و روغن را برای ناخن درست کنید ؟

دستور العمل این لوسیون خانگی بسیار آسان است و نسبت به محصولاتی که در لوازم آرایش ی ها بفروش می رسد ارزان تر است ،این مواد اولیه صد درصد طبیعی هستند و می توانید بدون هیچ ضرری استفاده کنید و به پوست هیچ گونه آسیبی نمی رساند.

مواد اولیه برای تهیه لوسیون ناخن :

8 عدد سیر - 1/2 فنجان روغن زیتون - 1/4 فنجان روغن بادام

لوازم مورد نیاز :

یک شیشه با در پوش - قلمو

دستور العمل و روش تهیه لوسیون ناخن :

پوست سیر را بکنید و آن را له کنید تا خمیری بدست بیاید سپس آن را داخل شیشه ای بریزید و با روغن بادام و زیتون بپوشانید . شیشه را 2 یا 3 روز در مکان تاریک قرار دهید.

نحوه استفاده لوسیون گیاهی زیبایی ناخن:
بعد از پاک کردن ناخن ها از لاک و مواد شیمیایی این مواد را با قلمو روی ناخن بمالید و منتظر بمانید تا جذب شود البته ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که قبل از خواب این مواد را روی ناخن بمالید و نشویید. سعی کنید هر روز از این لوسیون استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar