آخرین خبر/غفار برارجانیان رئیس هیات مدیره گروه کوبل و مدیران این گروه پیش از ظهر امروز با حضور در شهرستان سرپل ذهاب از پروژه در حال ساخت پایگاه سلامت این شهر بازدید کرد.
برارجانیان در این بازدید، از روند کار و سرعت اجرا ابراز رضایت نمودند و تاکید کردند: پایگاه سلامت شهری در سرپل ذهاب باعث خدمات رسانی بهتر به مردم خواهد شد بنابراین امیدوار هستم به زودی شاهد افتتاح این پروژه باشیم.
گفتنی است عملیات اجرایی پایگاه سلامت شهری منطقه 3 شهرستان سرپل ذهاب در سال 1396، توسط داروسازی دکتر عبیدی آغاز شده است و بر اساس روند کار، این مرکز در آذرماه سال جاری افتتاح خواهد شد.
در دومین برنامه گروه کوبل ،خانه بهداشت روستای گراوه شهرستان گیلانغرب روز شنبه ۱۳ مهر با حضور مدیران گروه کوبل افتتاح شد.
غفار برارجانیان در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای گراوه اظهار داشت:
این خانه بهداشت روستایی با هدف نوسازی و ایجاد محیطی با امکانات بهتر پزشکی توسط کوبل دارو افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی به کمک رسانی گروه کوبل در زمان زلزله کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در همان روزهای نخست زلزله، گروه کوبل با ارسال محموله دارو و همچنین وسائل مورد نیاز اولیه به کمک مردم حادثه دیده شتافت.
برارجانیان ضمن قدردانی از زحمات بهورزان این خانه بهداشت، تاکید کرد: بهورز یک شغل مقدس محسوب می شود که با ورود به روستاها و تلاش خستگی ناپذیر، سطح بهداشت و سلامت جامعه را ارتقاع می بخشند.
در برنامه سوم امروز ، خانه بهداشت روستای شیرین آب نیز افتتاح شد. این مرکز با مساحت 95 متر مربع حدود بیش از 267 نفر و 4 روستا توسط شرکت ادورا طب ساخته و خدمات رسانی خواهد داشت.
غفار برارجانیان در ابتدای این مراسم، ضمن ابراز خرسندی نسبت به افتتاح خانه بهداشت در روستای شیرین آب اظهار داشت: بدون شک امروز، یکی از بهترین روزهای زندگی ام رقم خورد چون شاهد ابراز رضایت و خوشحالی مردم نسبت به افتتاح این مرکز بودم.
وی با بیان اینکه کوبل یک گروه دارویی محسوب می شود، گفت: رسال گروه کوبل تامین داروهای استراتژیک و اساسی برای مردم کشور است.
برارجانیان در ادامه به خدمات داروسازی دکترعبیدی نیز اشاره کرد و افزود: داروسازی دکتر عبیدی با بیش از 1100 نفر کارمند، ساخت داروهای اساسی و استراتژیک را در داخل ایران بر عهده دارد و دائما در حال افزایش تولیدات جدید است.
ایشان با اشاره به توزیع محصولات دارویی شرکت آدورا طب در سراسر ایران اظهار داشت: آدورا طب یکی از بزرگ ترین شرکت های خصوصی پخش دارو در سطح کشور است.
وی با تاکید بر اینکه گروه کوبل در لرستان و خوزستان نیز پروژه های از قبیل ساخت خانه بهداشت در دست اقدام دارد، تصریح کرد: شرکت کوبل،بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به ارائه خدمت به مردم، در بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله در کنار مردم قرار دارد.

گروه کوبل یار دولت در تامین سلامت مردم کرمانشاه است

مرادعلی تاتار فرماندار شهرستان قصرشیرین نیز با تمجید از خدمات گروه کوبل در مناطق زلزله زده ،اظهار داشت: در همان روزهای نخست زلزله، مدیران گروه کوبل بدون هیچ چشمداشتی، کمک های خود از قبیل دارویی و بهداشتی را به منطقه ارسال کردند.
تاتار با بیان اینکه افتتاح خانه بهداشت در روستاهای گراوه و شیرین آب توسط شرکت کوبل دارو و ادورا طب و داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ کرمانشاه ثبت خواهد شد، گفت: مردم استان به خصوص شهرستان قصرشیرین همواره قدردان کمک های گروه کوبل خواهند بود، افتتاح خانه بهداشت در روستای شیرین آب کار بزرگی است که می تواند باعث کاهش محرومیت این منطقه شود.


روز بزرگ برای گروه کوبل
سید علی مهدیان مدیر عامل شرکت آدورا طب نیز در مراسم افتتاح خانه بهداشت روستای شیرین آب، اظهار داشت: امروز یک روز بزرگ برای گروه کوبل است چون شاهد رضایت و خوشحالی مردم از خدمات شرکت کوبل دارو ، ادورا طب و داروسازی دکتر عبیدی بودیم.
وی ضمن برشمردن اقدامات گروه کوبل در ایام زلزله کرمانشاه، خاطر نشان کرد: یکی از رسالت های اصلی که گروه کوبل بر عهده دارد پرداختن به وضعیت مردم در حوادثی مثل زلزله و سیل است به همین خاطر در زمانی که کرمانشاه دچار حادثه غم انگیز زلزله شد، در کم ترین زمان ممکن به کمک مردم آسیب دیده شتافتیم.
مهدیان با تاکید بر اینکه راه اندازی خانه بهداشت در روستاهای محروم شیرین آب و گراوه باعث محرومیت زدایی خواهد شد،افزود: یکی از اقدامات گروه کوبل، ساخت مرکز پایگاه سلامت شهری در شهرستان سرپل ذهاب است که به زودی و در آذرماه شاهد افتتاح رسمی این پروژه خواهیم بود./


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید