همگردی/ مشهد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و زیارتی همواره مسافران بسیاری را به خود جذب می کند به طوری که در سال زائران زیادی به شهر مشهد سفر می کنند و از زیارت و سیاحت در این شهر لذت می برند. مشهد نیز همانند سایر شهرهای ایران دارای امکانات بسیاری می باشد که همین امکانات برای مسافران مهیا است و مسافران از ماندن در شهر مشهد و بازدید از مکان های تفریحی این شهر لذت می برند. در فواصل مختلف سال مسافران بسیاری به مشهد رفته و از امکانات سیاحتی این شهر استفاده می کنند. آژانس های مسافرتی برای رفاه حال بیشتر مسافران در بازه های زمانی سال، تور مشهد برگذار می کنند, تور مشهد یکی از برنامه های مسافرتی سایت همگردی می باشد که شما در این سایت می توانید انواع تورهای مسافرتی را مشاهده و یکی را انتخاب کنید.

طرقبه یکی از مکان های طبیعی شهر مشهد است. این مکان زیبا یکی از ییلاق های کوهستانی مشهد می باشد. طرقبه مکانی کوهستانی در اطراف مشهد است به طوری که می توان گفت در حاشیه مشهد قرار دارد. طرقبه دارای جاذبه های طبیعی می باشد. این مکان طبیعی و خوش آب و هوا دارای باغ های فراوانی است و در باغ های طرقبه جوی هایی روان است و انواع میوه ها ی تابستانی یافت می شود. در اطراف باغ ها نیز رودخانه ای بزرگ و زیبا عبور می کند که به این طبیعت جلوه ای بیشتر داده است. طرقبه دارای امکانات بسیاری است. به طوری که تمامی امکانات رفاهی یا گردشگری برای مسافران فراهم است. این امکانات و خدمات شهری همانند پارک عمومی، جایگاه پمپ بنزین، درمانگاه و مسجد و رستوران های متعدد و ... درمحیط طبیعی و فروشگاه های صنایع دستی و دیگر امکانات رفاهی می باشد.
طرقبه در فصل تابستان آب و هوایی خنک و مطبوع دارد و به عنوان یک مکان طبیعی و خوش آب و هوا همواره از قدیم مورد توجه ساکنان مشهد و مسافران بوده است. همین موضوع باعث شده تا گردشگران بسیاری به این منطقه جذب شود.
امکانات گردشگری و آب و هوای خوش طرقبه همواره باعث شده تا گردشگران بسیاری به این مکان رجوع نمایند. علاوه بر این امکانات وجود هتل بزرگ طرقبه بر جاذبه های این منطقه افزوده است. عزیزانی که به مشهد سفر می کنند چه با تور مشهد و چه با روشهای دیگر سفر، حتما به این منطقه زیبا رفته و این منطقه را بازدید کنند و از گردش و تفریح در طرقبه لذت ببرند.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید