همگردي/ مشهد به عنوان يکي از شهرهاي بزرگ و زيارتي همواره مسافران بسياري را به خود جذب مي کند به طوري که در سال زائران زيادي به شهر مشهد سفر مي کنند و از زيارت و سياحت در اين شهر لذت مي برند. مشهد نيز همانند ساير شهرهاي ايران داراي امکانات بسياري مي باشد که همين امکانات براي مسافران مهيا است و مسافران از ماندن در شهر مشهد و بازديد از مکان هاي تفريحي اين شهر لذت مي برند. در فواصل مختلف سال مسافران بسياري به مشهد رفته و از امکانات سياحتي اين شهر استفاده مي کنند. آژانس هاي مسافرتي براي رفاه حال بيشتر مسافران در بازه هاي زماني سال، تور مشهد برگذار مي کنند, تور مشهد يکي از برنامه هاي مسافرتي سايت همگردي مي باشد که شما در اين سايت مي توانيد انواع تورهاي مسافرتي را مشاهده و يکي را انتخاب کنيد.

طرقبه يکي از مکان هاي طبيعي شهر مشهد است. اين مکان زيبا يکي از ييلاق هاي کوهستاني مشهد مي باشد. طرقبه مکاني کوهستاني در اطراف مشهد است به طوري که مي توان گفت در حاشيه مشهد قرار دارد. طرقبه داراي جاذبه هاي طبيعي مي باشد. اين مکان طبيعي و خوش آب و هوا داراي باغ هاي فراواني است و در باغ هاي طرقبه جوي هايي روان است و انواع ميوه ها ي تابستاني يافت مي شود. در اطراف باغ ها نيز رودخانه اي بزرگ و زيبا عبور مي کند که به اين طبيعت جلوه اي بيشتر داده است. طرقبه داراي امکانات بسياري است. به طوري که تمامي امکانات رفاهي يا گردشگري براي مسافران فراهم است. اين امکانات و خدمات شهري همانند پارک عمومي، جايگاه پمپ بنزين، درمانگاه و مسجد و رستوران هاي متعدد و ... درمحيط طبيعي و فروشگاه هاي صنايع دستي و ديگر امکانات رفاهي مي باشد.
طرقبه در فصل تابستان آب و هوايي خنک و مطبوع دارد و به عنوان يک مکان طبيعي و خوش آب و هوا همواره از قديم مورد توجه ساکنان مشهد و مسافران بوده است. همين موضوع باعث شده تا گردشگران بسياري به اين منطقه جذب شود.
امکانات گردشگري و آب و هواي خوش طرقبه همواره باعث شده تا گردشگران بسياري به اين مکان رجوع نمايند. علاوه بر اين امکانات وجود هتل بزرگ طرقبه بر جاذبه هاي اين منطقه افزوده است. عزيزاني که به مشهد سفر مي کنند چه با تور مشهد و چه با روشهاي ديگر سفر، حتما به اين منطقه زيبا رفته و اين منطقه را بازديد کنند و از گردش و تفريح در طرقبه لذت ببرند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد