همگردی/ هر فردی، زمانی که مکانی را برای سفر انتخاب می کند احتمالا به امنیت در جنگ اتمی نیز فکر می کند.در این متن قصد داریم تا امن ترین کشورها و نواحی را از این جهت بررسی کنیم. جنگ اتمی، خطری است که همواره امنیت کره زمین و سکنه ی آن ازجمله انسانها را تهدید می کند. کمتر انسانی وجود دارد که هوای پاک، زیبایی های طبیعت زمین و غیره برایش کم اهمیت باشد. در همین دوران پر خطری که همواره امینت و سلامت ما و زیستگاه ما یعنی کره زمین را تهدید می کند، هنوز هستند مکان هایی که تا حدود بسیار زیادی از این خطرات به دور هستند. در این نوشتار امن ترین کشورهای جهان که دارای امنیت در جنگ هسته ای هستند را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در آنها تعطیلات رویایی را سپری کنید و این مکان ها امن ترین کشورهای جهان در جنگ اتمی هستند.

ایرلند
ایرلند در جنگ های بزرگ در طول تاریخ اغلب بی طرف بوده و آرامش و سکون آن در طول زمان های طولانی حفظ شده است بنابراین امنیت در جنگ هسته ای احتمالی در آینده را خواهد داشت. زیبایی های طبیعی، آب و هوای مطبوع، گالری های هنری و ظرفیت های توریستی رفاهی و ... این کشور را به مقصدی امن و رویایی برای شما تبدیل می کند. ایرلند

استرالیا
استرالیا از جمله ی کشورهایی است که دارای امنیت در جنگ هسته ای است، زیرا این کشور سلاح ندارد و در مسافتی بسیار دور از سایر کشورها ، امنیت و آرامش خاص خود را شکل داده است. سواحل تفریحی ،خلیج سیدنی، باغ های زیبا، طبیعت متنوع و گسترده، کلیسای جامع سنت ماری و ... از جمله جذابیت های این کشور زیبا است.استرالیا

برزیل
از ویژگی متمایز کشور زیبای برزیل جنگل های گسترده است که آب و هوای این کشور را جزو پاک ترین و متبوع ترین اقلیم های جهان قرار داده است.اکوسیستم این کشور به دور از هرگونه آلودگی و خطری، جز امن ترین کشور ها در این دوران پر مخاطره هسته ای است.

لوئیس
لوئیس، علی رغم این که منطقه ای ناشناخته و نامی نا آشنا درمیان مناطق توریستی دارد، ناحیه با جذابیت ها و ظرفیت های فراوان است. جذابیت هایی نظیر سالن های موسیقی، تئاتر ها، باغ های پرندگان و غیره از این نمونه ها هستند. نواحی سنگی این منطقه برای عکاسان و هنرمندان سوژه جذابی است. درکل، این مناطق به دلیل فاصله زیاد از کشور های اتمی، امنیت در جنگ اتمی را داراست و می تواند مکان آرام و امنی برای تعطیلات شما باشد.


مالت
مالت جزیره ای آرام و زیبا در دریای مدیترانه،این ناحیه مهد سازه های باستانی است. فاصله این جزیره باعث می شود این ناحیه هیچگاه هدف حمله اتمی قرار نخواهد گرفت.طبیعت این جزیره دست نخورده و پاک بوده و برای تعطیلات بسیار مناسب است. سیستم حمل و نقل متفاوت، سواحل آرام و دیدنی همگی ما را برای سفر به این جزیره ترغیب می کنند.

پونتا آرنز، جنوب شیلی
طبیعت بکر و زیبا، فاصله بسیار از مناطق مورد تهدید حمله هسته ای، آب و هوای پاک از جمله مزیت های این شهر است و در کشور شیلی است.

ایسلند
جزایر ایسلند جزو مناطقی است که از سایر نواحی دنیا جدا گشته است. شما می توانید به دور از هر خطر و آلودگی درمیان یخچال و آتشفشان های این کشور زیبا گشت و گذار نمایید.

افیجی
شاید شما تا به حال اسم فیجی را هم نشنیده باشید. فیجی یکی از دور افتاده ترین و امن ترین کشورها و در عین حال خوش آب و هوا ترین در دنیاست. تقریبا هیچ کسی قصد حمله یا تهدید این ناحیه را نداشته است.

سوئیس
این کشور در قلب اروپا و درمیان کشور های آلمان، فرانسه و ایتالیا واقع شده است. این موقعیت جغرافیایی باعث شده است تا آب و هوای متنوع در این سوئیس شکل بگیرد و برای گردشگری مساعد باشد. موقعیت این کشور همچنین باعث شده است تا امنیت آن بسیار بالا بوده و برای گذران تعطیلات مناسب باشد. سوئیس

نیوزیلند
نیوزیلند نیز مانند سایر مواردی که ذکر شد از طبیعت متمایز و ویژه است. کوهستان های زیبا و، ظرفیت های فراوان نیوزیلند به عنوان یک کشور توسعه یافته، آن کشور را از هر جهت برای اقامت مناسب می گرداند.نیوزیلند