نمناک/ تکرار اتفاقات تلخ برای بیمارانی که مراقبت از آنها به عهده ی پرستارانی است که گاهی با بی توجهی شان خالق اخباری تلخ می شوند ، این بار یک لیوان آبی که بیمار درخواست کرده بود جان او را گرفت.
بله کاملا درست متوجه شدید ، نوشیدن یک لیوان آب جان بیمار را در یکی از بیمارستان های بیهار هند گرفت .
برخلاف اتفاقات قبلی که در بیمارستان های دولتی رخ می داد این بار حادثه در یک بیمارستان خصوصی و بسیار مشهور اتفاق افتاد ، طبق گزارشات محلی پیرزن 60 ساله برای خوردن قرص هایش یک لیوان آب از پرستار درخواست کرد اما به جای آب ماده شیمیایی خطرناکی به او داده شد .
"شیمالی دوی" 60 ساله برای جراحی چشم در این بیمارستان بستری شده بود ، پس از جراحی بایستی داروی مشخصی را هر روز مصرف می کرد ، روز حادثه هم او برای مصرف قرص تجویز شده توسط پزشک جراح خود از پرستار آب درخواست کرد که پرستار اشتباها ماده شیمایی اسیدی که داخل بطری بود را داخل لیوان آن ریخته و برای او آورد ، درحالیکه پرستار تصور می کرد بطری پر از آب است این کاراشتباه را انجام داد که منجربه مرگ بیمار شد.
پرستار می گوید :بیمار بعد از نوشیدن اسیدی که به جای آب برای او آورده شده بود شروع به استفراغ کرد ، وضعیت او وخیم بود برای همین پزشک را پیچ کردیم اما تلاش پزشکان نیز فایده ای نداشت .همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar