چاره‌ چی/ همه ما برای داشتن زندگی شادتر و موفق تر، بهتر است برای خودمان قوانینی را داشته باشیم که هم خودمان از آن ها پیروی کنیم و هم دیگران به آن ها پایبند بوده و به این قوانین احترام بگذارند.

این قوانین را می توانید بر اساس اطلاعات زیر برای زندگی تان در نظر بگیرید.
۱ – هر فردی بر اساس توانایی هایی که دارد باید زندگی شخصی و کاری خود را مدیریت کند و عدم وابستگی به دیگران رمز شادی و موفقیت در زندگی است.
۲ – شما در مرکز جهانی هستید که برای خودتان می سازید، و به دلیل آنکه دیگران در زندگی شما نیستند نمی توانند شرایط شما را درک کرده و به شما کمک کنند.پس به دیگران اجازه ندهید که برای شما تصمیم بگیرند و در زندگی شما دخالت کنند.
۳ – شما اغلب به چیزهایی می رسید که در آرزوی آن هستید و به آن ها فکر می کنید. در واقع ما با فکر کردن به چیزهایی که می خواهیم آن ها را به خودمان نزدیک تر می کنیم.
۴ – شما عادت های زندگی تان را می سازید و عادت ها زندگی شما را شکل می دهند.پس بهتر است عادات مثبت را تمرین کرده و در بلند مدت عادت های غلط را کنار بگذارید.
۵ – احساس گناه شما را ضعیف می کند و احساس مسئولیت شما را برای انجام بهتر کارها در آینده قدرتمند تر می کند.مسئولیت کارهایتان را خودتان بر عهده بگیرید و دیگران را برای کارهایی که کرده اید متهم و مقصر ندانید.
۶ – انتظارات تان را از خودتان بیشتر و از دیگران کمتر کنید.برای این کار بهتر است اطلاعات خودتان را از آدم های اطرافتان بیشتر کنید و در حد توانشان از آن ها کمک بخواهید.
۷ – هیچ کس در دنیا خلافکار یا درستکار آفریده نمی شوند و این نحوه ی زندگی خود شماست که می تواند شما را تغییر دهد.
۸ – آنچه باعث می شود تا دنیا و آدم ها را نا زیبا ببینید را دور بریزید.عقاید و تفکرات مسموم تنها شما را از پیشرفت دور می کنند.
۹ – انتخاب چگونگی زندگی کردن شما بر عهده خودتان است.شما با هر امکانات محدودی هم می توانید بهترین ها را برای خودتان بسازید.پس در تصمیم گیری هایتان دقت بیشتری داشته باشید.
۱۰ – هیچ گاه برای تغییر دیر نیست.پس برای کاری که می خواهید اقدام کنید یا موفق خواهید شد یا شکست می خورید، اگر موفق شوید انرژی بیشتری می گیرید و ا گر شکست خوردید با سرعت بیشتری به مسیرتان ادامه می دهید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar