همگردی/ 30 میلیون یورو برای بازسازی بسیاری از این جاذبه های مهم این شهر ایتالیایی از جمله برج آن و بارها، رستوران ها و هتل ها برای استراحت برای پس از گشت و گذار هزینه شده است. این مقاله درباره اقامت درپیزا، تفریح در پیزا و جاذبه های گردشگری پیزا و رستوران های پیزا است.

برج کج شده و Campo dei Miracoli
برج کج شده، دوامو(duomo) و بالتسیری (baptistery) را باید دید. هیچ هزینه ای برای قدم زدن درچمن های سبز( با پیک نیک شلوغ و گرفتن عکس های خنده دار) و تحسین سنگ مرمرهای سفید قرن های گذشته و 5.5 درجه کج شدگی در Torre Pendente لازم نیست. هرچند وارد شدن به برج کمی گراناست اما شامل کلیسای جامع نیز می شود. بالا رفتن از پله های باریکی که روزی Galileo Galilei روی آن ها قدم گذاشته، هیجان انگیز است و منظره شهر نیز فوق العاده است. از این سال، 2 کیلومتر از دیوارهای شهر باز هستند، ارائه منظره ها از گورستان کمپوزونتو ( Camposanto ) و وزنه های بزرگی که در سال 2007 برای 45 سانتی متر نزدیک تر کردن برج به حالت عمودی استفاده شده پس از آن که مسائل ایمنی بسته شد. 

Piazza dei Cavalieri
هنگامی که از برج دور شوید، راهنمای تور شما را به Pisa واقعی تجارت و دانشگاه راهنمایی می کند. یک زیبا سازی، یک مسیر عابر پیاده با سنگ های تخت از کلیسای جامع به ایستگاه اضافه کرده است که از مسیری که زمانی قلب سیاسی پیزا قرون وسطی بوده عبور می کند، Piazza dei Cavalieri، یک فضای وسیع و زیبا که تحت سلطه Palazzo della Carovana قرار گرفته است که با ولخرجی بسیار توسط جورجیو واسیاری تزئین شده و در حال حاضر به خانه Scuola Normale Superiore di Pisa دانشگاه برتر ایتالیا است. 

تر گلفا( Torre Guelfa )
این مکان، فضای بازسازی شده دیوارهای شهر است که شامل زرادخانه 800 ساله جمهوری خواهانه غرب مرکز بوده، آن را به یک فضای هنری و محل جشنواره ها تبدیل کرده است و بازسازی نزدیک Torre Guelfa ساخته شده در سال 1406 که برای کنترل مسیر رودخانه به شهر است. هزینه سلاح های خانواده های پیشگام پیزایی در داخل شاید جذابیت خاصی نداشته باشد اما ساحل و پارک طبیعی San Rossore از بالا، دارای منظره فوق العاده ای هستند. موزه ای از 30 کشتی باستانیکه در نزدیکی کاوش شده اند، در حال ساخت هستند. 

گالری هنری Riverside
درمیان ساختمان های بزرگ کنار رودخانه Pisa، ساختمان قرن 14 Palazzo Blu به دلیل رنگ لاجوردی اش خود نمایی می کند و هیجان انگیزترن گالری هنری Pisa است. نمایش های اخیر شامل سالوادور دالی(Salvador Dalí) و تولوز-لوترک (Toulouse-Lautrec) و نمایش Virtual Man در همکاری با بخش فیزیک دانشگاه است که انتقادهای بسیاری دریافت کرد. همچنین یک کافه آبی و کتاب فروشی در پشت وجود دارد. 

قدم زدن کنار رودخانه
هنگام غروب منطقه برج، آرام است و 10 دقیقه به سمت جنوب در ساحل رودخانه فاصله است. رودخانه در اینجا گسترده است که باعث احساس بزرگی در فضا می شود و رنگ خردلی ساختمان ها و terracotta palazzi که در نور خورشید می درخشند و نور چراغ های خیابان که در آب منعکس شده است. یک ژلاتو از Di Toto بخرید و به جمعیت بپیوندید. 

La Scaletta
ریشه های پیزا در ساحل تنیده شده است و هر چند که شهر اکنون چندین کیلومتر در داخل پیشروی داشته است اما میراث دریایی آن در رستوران های ماهی عالی آن مشهود است. در فاصله 10 دقیقه پیاده به سمت شمال منطقه شلوغ برج بیش از 150 سال است که Ristorante La Scaletta مشغول پختن و سرو کردن غذا های دریایی مخصوص است و در عین حال، کتلت های تازه از تازه ترین صدف ها و قارچ ها یک انتخاب محبوب است، شور و شوق صاحب و سرآشپز Dino Ricci برای ترکیب های نوآورانه است : هشت پا بخارپز شده که شیرین می شود، به همراه کرفس و سیب زمینی، در حالی که تن کمی پخته شده به همراه پسته و کمی تلخی از یک حباب فوم قهوه وجود دارد.

La Pergoletta
برای یک غذای سنتی تر این نقطه مرکز شهر، با میزهایی در اطراف یک درخت در حیاط و شمع هایی روشن شده، بهترین گزینه است. تیم مادر و دختری Emma Forte و Daniela Petralia غذاهای محلی معمولی مانند پنیر پخته شده و Artichokes و Tagliatelle با خرگوش، لیمو و زیتون ragù و غذاهای وسوسه انگیز، مانند مکعب های ماهی بسته بندی شده در ابریشمی lardo در کیک نخود یا گوشت گاو بریده شده همراه زرشک و گردو وجود دارد.

هتل الساندرو دلا اسپینا(Alessandro della Spina)
هتل Villa Kinzica که به خاطر مکان و منظره های برج که در اتاق خواب ها برخوردار است، مشهور است اما فقط به خاطر موقعیت خود سود می کند وفضای داخلی اش خسته کننده و قدیمی است. جاهای بسیار خوبی در جنوب رودخانه وجود دارد که همچنین از نزدیکی ایستگاه سود می برد. برای تجربه ایتالیایی شیک مدرن، هتل آلساندرو دلا اسپینا را امتحان کنید. در یک ساختمان کم ارتفاع با مبلمان چوب تیره در اتاق های خنک و صبحانه هایی با بوفه های عالی دارد.

برای کسانی که مشکل بودجه دارند: هتل La Pace
به خاطر اینکه ورودی اش در داخل یک مرکز خرید است منصرف نشوید چون هتل La Pace ارزان قیمت است و به ایستگاه هم نزدیک است. دارای اتاق های یک، دو، سه و چهار نفره از چوب انگور چینی و سنگ مرمر است. کسانی که پرواز های نزدیک سپیده دم دارند می توانند از صبحانه "نور" (€ 4pp) که از ساعت 4 صبح در دسترس استفاده کنند. یک صبحانه اضافی 7 یورویی شامل چند گزینه صبحانه گرم دیگر است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar