باشگاه خبرنگاران/ همانطور که می دانید پس از خانواده، افراد بیشترین تاثیر را از دوستان خود می پذیرند. برخی روانشناسان حتی تاثیر دوست بر زندگی افراد را بیشتر از خانواده می دانند. از این رو در انتخاب فردی که می تواند بیشترین تاثیر را در زندگی ما داشته باشد باید بسیار دقت نمود.
شاید زمانی که دختر جوان فیلیپینی با نام "کریستینا داپیتون"، دوستش را انتخاب می کرد به این نکته بسیار مهم بی توجه بود. در ویدئویی که منتشر شده است دوست صمیمی این دختر جوان را نشان می دهد که سراغ کیف او رفته و اقدام به سرقت گوشی آیفون 6 وی می کند. "ماریا آنجلا لیکایان" بلافاصله پس از قرار دادن گوشی در حالت سکوت از سالن انتظار بیرون می رود و برای طبیعی جلوه دادن همه چیز وانمود می کند که برای لحظه ای آنجا نبوده است.
کریستینا پس از بازگشت به سالن انتظار متوجه شد که گوشی موبایلش به سرقت رفته است. او بلافاصله به سراغ رئیس کمپانی رفت و از او درخواست کرد تا تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته را بازنگری کند. هنگامی که کریستینا با صحنه سرقت موبایلش توسط بهترین دوست زندگی اش مواجه شد در شوک و حیرت فرو رفت.
کریستینا در مصاحبه با رسانه های فیلیپین گفت اصلا فکر نمی کرد که بهترین دوستش اقدام به سرقت گوشی موبایلش کند. او گفت با توجه به اعتمادی که به دوستش داشت بدون هیچ فکری، کیفش را در اختیار او گذاشت و برای مصاحبه به دفتر رئیس شرکت رفت.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar