نمناک/ تکه‌ای از کیک عروسی پرنسس دیانا بعد از ۳۶ سال رونمایی شد، این کیک تمام این سال‌ها با شرایط خاص نگه داری شده است تا یادگاری از آن مراسم ازدواج باشد.

جان هوتسون ۴۴ ساله اهل فلوریدا کلکسیونی از لوازم دایانا را نزد خود نگهداری کرده است که ارزش آن ۵۰۰ هزار دلار تخمین زده می‌شود؛ نکته جالب در این کلکسیون تکه‌ای از کیک ازدواج پرنسس دایانا و پرنس چارلز است که اکنون ۳۶ سال از عمر آن می‌گذرد. هوتسون می‌گوید از بین تمام این کلکسیون ارزشمند این کیک میوه‌ای را به طرز عجیبی دوست دارد. وی تکه‌ای از کیک مراسم ازدواج پرنسس دیانا و پرنس چارلز که در سال ۱۹۸۱ برگزار شده بود در یک حراج بزرگ به فروش گذاشته است. این تکه کیک یکی از موارد موجود در این حراج با گزینه‌های خاص است که انتظار می‌رود ۱۲.۰۰۰ دلار به فروش برسد.

از جمله موارد این کلکسیون قیمتی می‌توان به قالب‌های صابونی اشاره کرد که پرنسس دیانا از باربودا همراه خود آورده بود به علاوه یک کارت تبریک کریسمس که عکس خودش و پرنس چارلز به همراه امضای ملکه الیزابت و پرنس فلیپ بر آن به چشم می‌خورد. عکسی از دایانا به همراه جان تراورتا، برخی از یاد داشت‌های دیانا، یک تی شرت و حتی یک قالب صابون استفاده شده نیز در این میان به چشم می‌خورد.



همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar