باشگاه خبرنگاران/ جنگلبانی که با هدف کسب شهرت قصد گرفتن سلفی با یک مار پیتون غول پیکر را داشت ناگهان با چالشی دلهره آور مواجه شد.
شاید ادای پهلوان ها را در آوردن برای مدت اندکی جواب بدهد اما ممکن است فرد را با چالشی اساسی مواجه سازد، بخصوص اگر پای یک مار پیتون در میان باشد. این مسئله حتی برای یک فرد حرفه ای نیز یک ریسک محسوب می شود مانند یک جنگلبان ایالت بنگال غربی هندوستان.
ماجرا از آنجا آغاز شد که پس از آنکه خبر رسید یک بز توسط یک مار پیتون غول پیکر شکار شده است این جنگلبان به همراه همکارانش راهی محل حادثه شدند. آنها این پیتون 6 متری را که حدود 40 کیلوگرم وزن داشت در نزدیکی روستای "جالپای گور" در 600 کیلومتری کلکته شکار کردند. طبیعتا این مار غول پیکر باید در یک محفظه حمل و در جنگلی دورافتاده رها می شد اما این جنگلبان برای کسب شهرت و تهیه فیلم و عکس تصمیم گرفت آن را روی شانه های خود در میان مردم حمل کند.
این تصمیم عجیب جنگلبان چیزی نمانده بود زندگی اش را با خطری جدی مواجه کند. ویدئویی منتشره نشان می دهد این مار ناگهان شروع به لولیدن می‌کند و به دور گردن جنگلبان می پیچد. مرد دیگری که به نظر می رسد همکار جنگلبان باشد با دیدن این صحنه بلافاصله وارد عمل می شود و با گرفتن دم مار به کمک او می شتابد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar