باشگاه خبرنگاران/ فیلم لحظه وحشتناک درگیری آتش‌نشانان اندونزیایی با کروکودیلی 250 کیلوگرمی که در مجتمع آپارتمانی آزاد و رها می‌گشت، در فضای مجازی خبرساز شد. این کروکودیل 250 کیلوگرمی که 4 متر هم طول داشت، در حوضچه این مجتمع آپارتمانی در جاکارتای اندونزی توسط یکی از ساکنان مجتمع نگهداری می‌شد که روز دوشنبه، آن را آزاد کرد و از حوضچه بیرون آورد. ساکنان مجتمع مسکونی که به شدت وحشت‌زده شده بودند، با آتش‌نشانی جاکارتا تماس گرفتند تا این کروکودیل غول‌آسا را بگیرند. بعد از رسیدن آتش‌نشانان به این مجتمع، آن‌ها تمام تلاش خود را کردند و پس از درگیری و کشتی سخت با کروکودیل 250 کیلویی موفق شدند آن را بگیرند.

گفته می‌شود این کروکودیل از سال 1990 در این آپارتمان توسط فرزند یکی از ساکنان نگهداری می‌شد اما بعد از اینکه به این اندازه رسیده بود، صاحبش دیگر میلی به نگهداری آن نداشت چون اشتهای آن بیشتر شده و خرجش هم به طور طبیعی بالا رفته بود.

مأموران آتش‌نشانی مجبور شدند آب حوضچه را خالی کنند و پس از درگیری با این کروکودیل از مأموران کنترل حیوانات خواستند تا با کمک آن‌ها این کروکودیل را به دام بیندازند. کروکودیل 250 کیلوگرمی پس از گیر افتادن توسط مأموران آتش‌نشانی و کنترل حیوانات، به پارک خزندگانی در جاکارتا انتقال داده شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar