همگردی/ همه ی خیابان های دنیا حرفی برای گفتن دارد. زیباترین خیابان های جهان با داستان خاص خودش شاهد عبور و مرور هر روزه ی ماست. اما برخی خیابان ها عجیب دلنشین هستند و دلمان می خواهد نوعی مسیرمان را تنظیم کنیم که هر روز از وسط آن خیابان بگذریم و حال و هوایمان عوض شود. در این مقاله قصد داریم به زیباترین خیابان های دنیا سفر کنیم با ما همراه باشید.

Acorn Street, Boston, USA
این خیابان یکی از دنج ترین های بوستون است و شاید از چشم گردشگران این شهر پنهان مانده باشد. اما اهالی شهر به خوبی می دانند که این خیابان بهترین سوژه برای عکاسی است. ساختمان های کلاسیک، سنگ فرش خوش نقش و فضای دنج آ موجب جذابیت این خیابان شده است.

Portobello Road, London, United Kingdom
این خیابان با بوتیک های معروفش شهرت خاصی در دنیا به دست آورده، اگر از علاقه مندان به دنیای عتیقه جات هستید و به لندن سفر کرده اید لازم است تور یک روزه ای را برای بازیدد از این خیابان اختصاص دهید. این خیابان مملوء است از خانه های رنگارنگ، رستوران های عالی و بوتیک های عتیقه فروشی معروف.

The narrow streets of Mykonos, Greece
اگر دنبال چنین فضایی در تورمسافرتی خود هستید برای همراه شدن با تور مسافرتی میکونوس یونان تردید نکنید. این جزیره با خیابان های فوق العاده تمیز و ساختمان های خوش رنگ خود سفری آرام و رویایی رو برای شما رقم خواهد زد.

Rue du Petit Champlain, Quebec City, Canada
این خیابان با اقتباس از خیابان های قرن 17 پاریس در کبک ساخته و پرداخته شده. هنگام عبور از خیابان با انبوهی از بوتیک های کلاسیک و خوش طرح روبه رو خواهید شد. نظیر این خیابان را در هیچ کجای دنیا نمی بینید بنابر این اگر قصد دارید به همراه تورمسافرتی راهی کبک شوید تور یک روزه ای را به قدم زدن در این خیابان عجیب و رویایی اختصاص دهید.

La Boca, Buenos Aires
خانه های رنگارنگ و خوش طرح این خیابان فضایی رویایی را به گردشگران و عابران ارائه می دهد. جذابیت این خیابان در حدی است که هر عابری را به شوق می اورد. نمای خارجی ساختمان ها از یک ورقه فلزی پوشیده شده و رنگ های جذاب به این ورق ها نمایی زیبا و رویایی داده اند. این قسمت از شهر با خیابان های خاص و خوش نقش خود توانسته اند از جذابیت های توریستی شهر شناخته شوند و گردشگران تورمسافرتی را به خود جلب کنند.

Chefchaouen, Morocco
اگر به دنیای گردشگری علاقه مند باشید حتما اسم این خیابان فوق العاده زیبا را شنیده اید و یا در سایت های گردشگری عکس هایی از آن را مشاهده کرده‎اید. این خیابان در سال 1471 شکل گرفت. جذابیت این خیابان در حدی است که اکثر گردشگران تورمسافرتی را در قالب تور یک روزه به خود جذب می کند.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar