رکنا/ مادری 40 ساله در ایالت یوتا آمریکا 6 نوزاد خود را به طرز فجیعی به قتل رساند. طبق گزارش پلیس، «مگان هونتسمن»، پس از این که 6 قلو باردار شد به دور از چشم خانواده اش و بدون اجازه همسرش از شهر خود فرار و در شهر دیگری پنهانی زندگی و زایمان کرد. وی بعد از زایمان و مرخص شدن از بیمارستان در گاراژ خانه اش 6 نوزاد خود را خفه و با تکه تکه کردن آن ها اجسادشان را در پلاستیک جا ساز و در کارتون هایی گوشه انباری پنهان کرد.
همسایه زن جوان که در جریان بارداری و زایمان «مگان» بود، برای ملاقات به خانه او رفت که متوجه شد مگان در گاراژ در حال مخفی کردن پلاستک های مشکی رنگی در جعبه است و خود در حالی که مضطرب است مدام دست های خونی اش را با لباس پاک می کند.
زن همسایه که از ترس دچار شوک شده بود با سرعت به سمت خانه اش رفت و با اداره پلیس یوتا تماس گرفت. زمانی که ماموران پلیس به خانه مگان آمدند او را در حال دور انداختن لباس های خونی‌اش دستگیر کردند.
وی در بازجویی ها گفت که به دلیل بارداری ناخواسته اش و تنفر زیاد نسبت به همسرش از خانه فرار کرده و به دور از چشم او زایمان و این را قتل انجام داده است.
افسرپرونده پس از ثبت اعترافات مگان و پیدا کردن اجساد نوزادان، متهم را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه منتقل کرد. طبق رای هیات منصفه، مگان مقصر شناخته شد و قاضی دادگاه او را به 30 سال زندان محکوم شد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar