باشگاه خبرنگاران/ پرتاب زباله توسط راننده خودرویی در پشت چراغ قرمز یکی از چهارراه های چین عکس العمل جالب یک موتورسوار را به همراه داشت.

به تازگی عکس العمل جالبی که یک موتورسوار به این زن راننده که اقدام به پرتاب زباله های داخل ماشینش به داخل خیابان کرده بود خبرساز شد. در این ویدئو که توسط دوربین داش کم یک خودروی دیگر و در پشت چراغ قرمز تهیه شده است مشاهده می شود راننده موتورسیکلت پس از رسیدن به چراغ قرمز و مشاهده زباله ها اقدام به برداشتن آن از کف خیابان می کند و سپس دوباره آن را به داخل خودروی این زن پرتاب می کند.

این موتورسوار پس از دادن یک درس اساسی به این زن که اقدام به کثیف کردن خیابان ها می کرد از صحنه دور شد. راننده زن که با عکس العمل غیرمنتظره موتورسوار مواجه شده بود از خودرو خود پیاده شد اما موتورسوار کاملا از صحنه دور شده بود. بنا به گزارش یکی از رسانه های چین این حادثه در تاریخ 17 سپتامبر و در یکی از خیابان های پکن رخ داد.
انتشار این ویدئو در یکی از شبکه های اجتماعی با واکنش جالب تعدادی از کاربران همراه بود. یک کاربر در کامنتی نوشت : " عالی بود. باید برای این موتورسوار کف زد." کاربر دیگری نوشت : " درس بسیار هوشمندانه برای تمیز نگه داشتن محیط زندگی."همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar