باشگاه خبرنگاران/ ایجاد ناگهانی یک گودال بزرگ در یکی از پیاده روهای چین مرگ دو عابر پیاده و مفقود شدن دست کم دو نفر دیگر را رقم زد. در این حادثه که در یکی از خیابان های استان "سی چوان" چین و در تاریخ 7 اکتبر رخ داد یک گودال که عرض آن حدود 25 فوت ( 7.5 متر) بود ناگهان در پیادرو ایجاد شد.
در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته یک فروشگاه ضبط شده است مشاهده می شود هنگامی که چهار عابر پیاده در حال عبور از پیاده رو بودند ناگهان توسط این گودال بزرگ بلعیده می شوند. یک مرد به همراه نوه اش جز مفقودشدگان هستند که بیم آن می رود در این حادثه جان خود را از دست داده باشند.
همچنین در این حادثه وحشتناک یک زن جوان دیگر نیز نزدیک بود جان خود را از دست بدهد که با کمک یک شاهد عینی به بالای گودال کشیده شد. بلافاصله پس از این حادثه پلیس محلی چین در صحنه حاضر شد و آتش نشانان عملیات نجات را آغاز کردند. حین انجام عملیات نجات بدلیل فروریختن بخشی دیگری از دیواره این گودال جان آتشنشانان در خطر قرار گرفت. در ویدئوی منتشر شده در حالی که افراد زیادی در اطراف این گودال بزرگ تجمع کرده اند دیده می شوند.
حدود 10 ساعت طول کشید تا آتش نشانان موقعیت دقیق قربانی اول و حدود 9 ساعت نیز موقعیت قربانی دوم را شناسایی کنند. بنا به گزارش پلیس هر دو قربانی در صحنه حادثه جان خود را از دست داده بودند. بنا به این گزارش هنوز سرنخی از یک مرد به همراه نوه اش که در این حادثه مفقود شده اند پیدا نشده است.
هنوز علت دقیق این حادثه مشخص نشده است و تحقیقات در این مورد ادامه دارد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید