باشگاه خبرنگاران/ عکس العمل جالب و دیدنی یکی از دانش آموختگان نظامی زن چینی حین انجام رژه در یک مرکزآموزش نظامی تبدیل به سوژه داغ رسانه ها شد. در کلیپی که از این مرکز آموزش نظامی و لحظه رژه تعدادی از آموختگان نظامی تهیه شده است مشاهده می شود کفش این نظامی زن ناگهان از پای او خارج می شود و در مقابل او در فاصله تقریبا 1 متری روی زمین می افتد.
اما در واکنشی دیدنی این دانش آموخته زن بدون آنکه در صفی که در آن حضور داشت اختلال و بی نظمی ایجاد کند به شکلی ماهرانه اقدام به پوشیدن کفش خود و ادامه رژه می دهد.
این ویدئو یک کلاس از دانش آموزان را در حالی که لباس های نظامی بر تن دارند در حال انجام رژه در مقابل تعدادی مربی نظامی نشان می دهد. ناگهان یکی از دختران حین انجام رژه کفش خود را از دست می دهد اما او بدون آنکه دچار ترس و تشویش شود با خونسردی دوباره کفش خود را پوشیده و به مانور ادامه می دهد. انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود. بسیاری از کاربران مهارت این دختر جوان را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " عجب مرکز آموزش نظامی خوبی! مشخص است که دختران در این مرکز بخوبی آموزش می بینند." همچنین یکی دیگر از کاربران نوشت : " چه کونگ فو کار ماهری!"
گفتنی است؛ آموزش نظامی برای دانش آموزان مدارس راهنمایی و همچنین دانشجویان دانشگاه ها در چین الزامی است. معمولا طی یک هفته تا دو هفته به دانش آموزان ورزش های آمادگی جسمانی ، مهارت های اولیه نجات و مهارت های نظامی آموزش داده می شود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید