نمناک/ یک جوان چینی به نام " کای یانکیویو " در طی اقدامی عجیب و غریب، از سه سال گذشته تصمیم گرفت تا تمام زمان خود را صرف رسیدگی به افراد بی خانمان نماید. به همین دلیل او غرفه ای کوچک در ژانجیانگ واقع در گوانگدونگ چین ایجاد کرده است و در آنجا به انتظار افراد بی خانمان می نشیند تا آنها به غرفه کوچک وی مراجعه نمایند.

دلیل اصلی این اقدام آقای کای به گذشته او در سال 1994 میلادی باز می گردد که برادر وی از بیماری صرع در حال رنج کشیدن بود و ناگهان مدت ها از خانه دور شد و زمانیکه به خانه بازگشت، اوضاع نامناسبی داشت و 3 روز بعد از بازگشت به خانه جان خود را از دست داد.

او دردهای دردناک و دلخراشی از مادرش به یاد می آورد که مادرش مدت ها بعد از درگذشت برادر کای، گریه های شدیدی می کرد. اما این ها دلایلی بودند که کای دقیقا از ماه ژوئیه سال 2016 میلادی تصمیم گرفت تا در طی اقدامی به افراد بی خانمان کمک کند و به آنها وسایل مهمی و پرکاربردی را به همراه اتومبیل ون خود فراهم سازد.

از آن زمان تاکنون،وی موفق به رانندگی بیش از 90 هزار کیلومتر در قسمت های مختلف کشور چین شده است و تاکنون توانسته است 50 انسان دیگر را در این طرح امداد رسانی متحد سازد.

با این حال نزدیک شدن به این قشر از مردمان جامعه و اطلاع یافتن از داستان زندگی آنها کار آسانی نمی باشد و آنها بر این باور خواهند بود که شما افرادی هستید که از جانب خانواده آنها می باشید تا آنها را به خانه بازگردانید.

کای یانکیویو، حتی گفته است که ممکن است برای جلب توجه و اعتماد کردن بی خانمان ها به او، یک هفته یا بیشتر تلاش کند که قطعا تلاش او برای رسیدگی به این افراد قابل ستایش و تحسین است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید
/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی