نمناک/ پسر 9 ساله ای به نام " آنیت الرحمن" از کراچی واقع در پاکستان، به دلیل بیماری مزمن در قسمت کبد، دارای شکمی بسیار بزرگ یا به عبارتی 3 برابر توپ ساحلی است. از سویی خانواده وی به دلیل وضعیت بسیار بد مالی، قادر به پرداخت هزینه سنگین درمان وی که به اندازه 35000 پوند می باشد را ندارد.

پدر آنیت می گوید:" آنیت همانند کودکان دیگر دارای عواطف کودکانه است و این بیماری از 4 سال گذشته برای اولین بار به سمت وی آمد. خیلی زود شکم آنیت شروع به بزرگ شدن نمود اما در ابتدا این گونه نبود. با این حال در یک سال گذشته به قدری بزرگ شد که حتی لباس های آنیت برایش کوچک شد. او به سختی حرکت می کند و به سختی تمام نیز شب ها می خوابد. اما زمانیکه شخصی شکم او را لمس کند، به دلیل درد بیش از حد ممکن است ساعت ها گریه کند".

این روزها آنیت از رفتن به مدرسه نیز باز مانده است و روزهای سختی را در خانه همراه با بیماری اش می گذراند. پدر آنیت نیز تنها به عنوان یک لوله کش در عربستان سعودی کار می کرد و اکنون فردی بیکار است. خانواده آنیت اخیرا او را به موسسه ارولوژی و پیوند کبد برده است و بنابر تعداد بالای این افراد و کمبود اهدا کنندگان، متاسفانه فورا نمی تواند درمان شود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی