نمناک/ خانم و آقای اوبیرنه از "شهرستان لوث" واقع در ایرلند، اخیرا گزارش عجیبی از کودک 11 هفته ای خود منتشر کردند که شاید باور آن کمی سخت و عجیب باشد.
خانم تارا، مادر کودک 11 هفته این گونه گفت:" من همیشه ساعت 7 صبح به بالای سر پسرم می روم و معمولا به او شیر می دهم و به پشت می خوابانم تا بخوابد. اما در سری آخر او به شدت گریه می کرد. برای قطع شدن گریه او تصمیم گرفتم تا پوشک آن را عوض کنم و سپس به او شیر بدهم که ناگهان با رشد دندان عجیب و به شکل نیش در دهان او روبرو شدم که تنها در طول یک شب رشد کرده بود!"
سپس خانم اوبیرنه کودکش را به بیمارستان لوردز منتقل نمود تا پزشکان این بیمارستان به او رسیدگی نمایند. اما پزشکان با دیدن این صحنه به شدت شوکه شدند و خانم اوبیرنه این گونه گفت:" آنها به شدت در حال بحث کردن بودند که آیا این دندان است یا خیر؟ آنها پس از مدتی کوتاه پزشکان دیگر را فراخواندند و به نحوی نمی دانستند که چکار باید انجام دهند!".
با این وجود پزشکان نتوانستند اقدامی خاص برای درمان کودک 11 ماه استفاده کنند و به همین دلیل خانم تارا کودک را به یک دندان پزشکی منتقل نمود که در نهایت دندان اسکار 11 ماهه را خارج نمایند.
لازم به ذکر است که بگوییم در حالت عادی دندان های کودکان از سنین 3 الی 9 ماهگی ممکن است رشد نمایند و این فرایند در هر نوزادی متفاوت می باشد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید