باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که یک کودک 7 ساله هندوستانی را در حال بازی با تعدادی مار غول پیکر کبری نشان می دهد تبدیل به یکی از ویدئوهای پربازدید شبکه های اجتماعی شده است. این ویدئو " دویش آدیواسی" را در حالی که با سه مار خود غذا می خورد و می خوابد نشان می دهد. او حتی اقدام به حمام کردن با مارها کرده و زمانی را برای مالیدن روغن روی پوست آنها اختصاص می دهد.

در ویدئویی که منتشر شده است این پسر کم سن وسال در حالی که مارها از گردن او آویزان هستند دیده می شوند. ادامه ویدئو او را در حالی که در یک لگن آبی رنگ پر از آب مشغول حمام کردن با دوستان خطرناک خود است نشان می دهد. دوستی دویش با مارها از چهار سال پیش آغاز شد. این ارتباط عجیب دویش با دوستان خطرناکش موجب شد تا پدر و مادرش نگران جان او باشند. "راگانات " و " مونیا" 38 ساله نگران هستند که پسر آنها توسط این خزندگان خطرناک گزیده شود.

پدر او در مورد پسرش گفت : " ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا پسرمان را از این مارها دور کنیم. ما برای دویش توضیح دادیم که یک مار نمی تواند دوست خوبی برای انسان باشد. آنها بسیار خطرناک هستند اما پسرم به گفته های ما توجهی ندارد. "

او با اشاره به زمان آغاز این دوستی عجیب گفت : " چهار سال پیش دویش هنگامی که از خواب بیدار شد گفت که خواب تعدادی مار را دیده است. ما به حرف های او اهمیتی ندادیم اما صبح همان روز او به جنگل رفت و با دو مار بازگشت."

یکی از اهالی دهکده نیز در این مورد گفت : " مدت چهار سال است که ما دویش را در حال بازی با این مارها می بینم و این مسئله برای ما چیز عجیبی به شمار نمی رود. این مارها تاکنون به او آسیبی نزده اند."ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید