مدآنلاین/ آنت فان دریل (Annette van Driel) و فرانسیس نیژنهویس (Francis Nijenhuis) طراحان شناخته شده محصولی هستند که آن را به نام کمپ شهری معرفی کرده‌اند. این خانه مسافرتی در حالت عادی شبیه یک کانکس مسافرتی است اما وقتی آن را از دو طرف باز می‌کنید چیزی از یک خانه لوکس همراه کم ندارد.
این طرح در و حالت باز شده خود به خانه‌ای دو خوابه و بزرگ تبدیل می‌شود که یک سمت آن روکش شفاف دارد و لذا آفتاب کاملا داخل آن را روشن می‌کند البته برای این قسمت یک سایبان تاشو نیز طراحی شده است تا بتوانید میزان نور آفتاب ورودی به آن را تنظیم کنید. تصور کنید بدون مزاحمت پشه‌ها بتوانید حمام آفتاب بگیرید.
پس از انتقال این کابین به خارج از جاده و جای مناسب برای کمپ خودتان، مانند آکاردئون و براحتی می‌توانید آن را باز کنید که در حالت باز شده، مساحت آن سه برابر می‌شود. فضای داخلی آن آنقدر زیاد است که واقعا با یک خانه معمولی قابل مقایسه است. برای کسانی که از آشپزی روی آتش یا دستشویی در فضای باز لذت نمی‌برند، این کانکس می‌تواند یک خانه لوکس همراه باشد.
این کانکس همراه در شب نیز روشنایی کامل و کافی دارد و مانند یک سایت درخشنده در تاریکی شب می‌درخشد. در فاصله میان چهار تخت داخلی این کمپ نیز پارتیشن‌های جداکننده‌ای قرار داده شده است تا رفتن به کمپ همراه دوستان برای همه راحت‌تر شود. اگر علاقه یا امکان غذاخوردن در فضای باز را نداشته باشید این کابین یک آشپزخانه کامل با میز ناهارخوری کارآمدی را در خود جای داده است.
فضای خوب این کابین بسیار ساده و حداقلی است اما تخت‌های قرار داده شده در آن بسیار راحت هستند. جالب آنکه فضای نشستن داخلی این کابین آنقدر زیاد است که می‌توان از آن به عنوان اتاق نشیمن استفاده کرد و کابینت‌ها و فضای انبار زیادی هم دارد که در کنار وسایل پخت و پز مناسب، یک آشپزخانه زیبا را تشکیل می‌دهند.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید