باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که در آن پسر کم سن و سال کامبوجی با صحبت کردن با 10 زبان مختلف در حال فروش سوغاتی است تبدیل به یکی از ویدئوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی شده است. در این ویدئو این پسر کم سن و سال در حالی که با چندین زبان مختلف از جمله چینی، ژاپنی، فرانسوی صحبت می کند تلاش می کند تا محصول خود را به یک زن توریست مالزیایی معرفی کند و بفروشد.
دیدن این پسر کم سن و سال که قادر بود به دهها زبان مختلف صحبت کند موجب حیرت این زن توریست شد. " ونوس جووس" با تهیه این ویدئو و اشتراک آن در صفحه فیسبوک خود نوشت : " یکی از چیزهایی که در کامبوج موجب حیرت من شد دیدن پسری بود که استعداد فراوانی دارد. او می تواند به 10 زبان زنده جهان صحبت کند.او با من مشغول قدم زدن شد و به من گفت که می تواند به چندین زبان مختلف صحبت کند. او واقعا مایه شگفتنی من شد."
در این ویدئو این پسر خطاب به زن توریست مالزیایی می گوید : " من قادرم به زبان های کانتونی( یکی از زبان های چینی)، چینی، انگلیسی، تایلندی، ژاپنی، کره ای، فرانسوی و اسپانیولی صحبت کنم. " اما پیش از آنکه این پسر به صحبت ادامه دهد این توریست می گوید : " فرانسوی؟" سپس او جواب می دهد " Oui" که به فرانسوی " بله" ترجمه می شود.
در ادامه ویدئو در حالی که آنها با یکدیگر قدم می زنند این پسر ابتدا به زبان فرانسوی صحبت می کند. سپس با زبان کانتونی ادامه داده و در ادامه به زبان هی ژاپنی و چینی به پرسش های زن توریست جوان پاسخ می دهد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید