باشگاه خبرنگاران/ کفش‌های برفی جدید "SnowFeet" بدون داشتن تجهیزات خسته کننده اسنوبرد و چوب اسکی، تجربه هیجان انگیز وزرش‌های برفی را به شما می‌دهند.
ورزش و تفریحات زمستانی طرفداران بسیاری را به سمت خودش جذب کرده است. افراد زیادی در سراسر دنیا هستند که تفریحاتی مانند اسکی روی برف را در فصل سرد زمستان انجام می‌دهند. اما باید گفت که این نوع تفریحات به دلیل گران بودن تجهیزات مورد نیازش از دسترس بعضی از مردم دور است. البته تنها مسئله قیمت این وسایل نیست. ورزش‌های زمستانی اغلب مواقع تنها در زمان‌های سرد سال قابل انجام دادن هستند.
دیگر زمان آن فرا رسیده است که از قید و بند چوب اسکی و اسنو برد بیرون بیاییم و یک وسیله جذاب‌تر استفاده کنیم. وسیله‌ای که فضای زیادی را اشغال نکند و بتوان به راحتی از آن استفاده کرد. "SnowFeet" بهترین گزینه برای کسی است که به دنبال این چنین وسیله‌ای است.
اسکی‌بازها مراقب باشند این اسکیت‌های برفی ممکن است با سرعت از کنار شما عبور کنند و جایتان را بگیرند. این اسکیت‌ها مانند سورتمه‌های کوچک برای کفش شما هستند. نحوه استفاده از آن‌ها هم بسیار آسان است. تنها کافیست آن‌ها را به وسیله‌ گیره‌های مخصوص به کفش خود وصل کنید.
این اسکیت‌های برفی به شما اجازه می‌دهند که از روی برف‌های تازه عبور کنید و لذت یک تفریح بی‌نظیر را برای خود ایجاد کنید. همه این کارها را می‌توانید بدون تجهیزات خسته کننده اسنوبرد یا چوب اسکی انجام دهید. این وسیله واقعا بهتر از رقیبان خود در این عرصه است. البته باید گفت که هر کسی در هنگام استفاده از SnowFeet احساس راحتی نخواهد داشت زیرا باید اسکیت بلد باشد و از این وسیله خوشش بیاید. باید دید که آیا تفریح با این کفش‌های برفی جذاب می‌توانند به ورزش‌ها و مسابقات ورزشی اضافه شوند یا خیر؟

در ادامه یک فیلم از کسانی می‌بینیم که از این کفش‌ها استفاده می‌کنند:
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید