باشگاه خبرنگاران/ عکس های سلفی که یک مرد جوان تایلندی با بوفالوی خود گرفته تبدیل به یکی از داغ ترین تصاویر شبکه های اجتماعی شده است. " سورات پائوگیت" 34 ساله ابتدا این عکس ها را در صفحه شخصی اش در فیسبوک منتشر کرد. او که یک کشاورز است در استان " چای نات" تایلند زندگی می کند. او که به همراه خانواده اش و تعدادی بوفالو در یک مزرعه بزرگ زندگی می کند یک روز تصمیم گرفت تا برخی از عکس های سلفی خود با یکی از بوفالوهایش را در فیسبوک منتشر کند.
انتشار سلفی هایی که این مرد جوان را در کنار این بوفالواش و در حال خندیدن نشان می داد با استقبال کاربران همراه شد و آنها این تصاویر را به دفعات مختلف به اشتراک گذاشتند. اگرچه سورات از ماه مارس اقدام به تهیه تصاویر از بوفالوها و خودش و انتشار آن در اینترنت کرده بود اما تصاویری که به تازگی توسط او منتشر شده با استقبال کاربران قرار گرفته است. در یکی از تصاویر در حالی که این مرد جوان در حال خندیدن است به همراه بوفالو اش که انگار او نیز می خندد دیده می شد. پس از استقبال کاربران او اقدام به پخش لایو از مزرعه اش کرد.
سورات درباره سلفی هایش که خبرساز شده با انشار یک پست گفت : " زندگی در میان این بوفالوها لذتبخش است. می توانید کاری انجام دهید که دوست دارید...این یک شادی واقعی است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید