بدونیم/ هفته مد نیویورک یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت مد است که هر سال در ماه فوریه برگزار می شود و طراحان زیادی در این نمایش شرکت می کنند تا هنرها و خلاقیت های خود را به نمایش بگذارند. این رخداد در کنار هفته مد لندن، هفته مد پاریس و هفته مد میلان به عنوان یکی از چهار رویداد مهم دنیا محسوب می شود و نخستین بار در سال ۱۹۴۳ در میانه جنگ جهانی دوم برپا شده است.
شاید تا به حال نمی دانستید اما هر سال در ماه فوریه یک فشن شوی متفاوت نیز به این رویداد اضافه شده است به نام فشن شوی حیوانات خانگی نیویورک که بزرگ ترین نمایش مد حیوانات خانگی و حیوانات نجات یافته در آمریکا می باشد. در فشن شوی حیوانات خانگی نیویورک حیواناتی که از سر تا پا لباس های زیبایی تن کرده اند به نمایش گذاشته می شوند. این نمایش جالب امسال در هتل پنسیلوانیا در منهاتن نیویورک به اجرا درآمده است. نمایش کت واک حیوانات همراه با صاحبانشان در حالی که لباس های مشابه هم تن کرده اند برگزار شده است.
در سال ۲۰۱۹ شانزدهمین نمایش مد حیوانات خانگی نیویورک در تاریخ هفتم فوریه با موفقیت برگزار شده است
هدف از اجرای این نمایش جمع آوری کمک های مالی برای موسسه خیریه حیوانات NYC در نیویورک است که بیش از ۱۵۰ گروه نجات و پناهگاه هایی برای نجات جان حیوانات بی پناه است.
جوایز زیادی به شرکت کنندگان این نمایش جالب سالانه اهدا می شود و بزرگ ترین آن ها به جالب ترین لباس تعلق می گیرد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی