باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است پرسه یک شی درخشان ناشناس را در آسمان کشور سوئیس به تصویر می‌کشد. این ویدئو که توسط یک شهروند سوئیسی و با کمک دوربین اینفرارد تهیه شده است، نشان می‌دهد که این یوفو یا شی پرنده ناشناس با سرعتی بسیار زیاد در آسمان در حال حرکت است. این شهروند سوئیسی که هویتش مشخص نشده است شب هنگام مشغول تماشای آسمان پرستاره بود که ناگهان متوجه این یوفو در اسمان شد.

او بلافاصله با دوربین مجهز به دید در شب خود ویدئویی از این شی پرنده تهیه کرد. در این ویدئو مشاهده می‌شود این شی پرنده که به نظر می‌رسد بیضی شکلی است و دارای بال یا دم نیست با سرعتی بسیار زیاد که بیشتر از یک هواپیما یا پهپاد است در آسمان حرکت می‌کند.

تهیه و انتشار این ویدئو موجب خوشحالی محققان یوفوشناس شد. یکی از آن‌ها " اسکات سی وارینگ" یوفوشناس مشهور بود که این ویدئو را سندی دال بر بازدید مخفیانه فرازمینی‌ها از زمین دانست. او در وبلاگ خود با انتشار این ویدئو نوشت: " حالا دیگر این یوفو‌ها تنها در آمریکا دیده نمی‌شوند. تلفن‌های هوشمند یا دوربین‌های پیشرفته موجب شده تا بازدید همیشگی فرازمینی‌ها در زمین از چشم زمینیان مخفی نماند. واقعیتی که برخی دولت‌های جهان سعی در مخفی کردن آن از مردمان جهان دارند. "

گفتنی است؛ رویت این یوفو در آسمان سوئیس در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز ویدئویی از پرسه دو شی پرنده ناشناس در آسمان آمریکا خبرساز شده بود. دو شهروند آمریکایی با تلفن همراه خود ویدئویی از این دو یوفوی درخشان را که شب هنگام در آسمان ایالت اورگن آمریکا ظاهر شده بودند تهیه کردند. بنا به ادعای این دو نفر این یوفو‌ها پس از چند دقیقه ناپدید شدند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید