باشگاه خبرنگاران/ آزار و اذیت زنان در محیط خارج از خانه یکی از معضلات همیشگی بوده است. این خصیصه زشت و ناپسند نه تنها در جوامع عقب افتاده بلکه در جوامع پیشرفته نیز به کرات دیده می‌شود. شاید شما نیز در مترو، اتوبوس یا تاکسی شاهد صحنه‌ای بوده‌اید که یک زن به مردانی که به نحوی سعی در آزار و اذیت او دارند، اعتراض می‌کند. مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از اتوبوس‌های شهری شهر «برمپتون» کانادا رخ داد.
یک زن جوان که در داخل اتوبوس مورد اذیت و آزار چند مرد قرار گرفته بود، تصمیم گرفت با سوالی جالب این مردان را به چالش بکشد. این زن با طرح سوالی چالشی تلاش کرد شخصیت مردانی که در اتوبوس او را محاصره کرده بودند و سعی می‌کردند برای او ایجاد مزاحمت کنند، زیر سوال ببرد. در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک دوربین تلفن همراه تهیه شده است، مشاهده می‌شود که این زن جوان با صدای بلند خطاب به این مردان که او را محاصره کرده‌اند، فریاد می‌زند: «کدام یک از شما مردان می‌خواهد فردی جنتلمن و اصیل باشد؟»
در حالی که مردان مزاحم حاضر در اتوبوس از سوال چالش برانگیز این زن دچار حیرت و سرخوردگی شده بودند، این زن در ادامه گفت: «آیا زنان باید به خاطر مردانی مانند شما جهان (زمین) را ترک کنند؟»
این زن سپس در ادامه سؤالات چالش برانگیز خود از مردانی که مزاحم او در اتوبوس شده بود، گفت: «چرا، چرا هیچ یک از شما از نظر من یک انسان جنتلمن، شریف و اصیل نیستید؟»
واکنش این زن جوان به مردان داخل اتوبوس آنچنان جالب بود که نه تنها برخی از زنان داخل اتوبوس بلکه حتی چند مرد دیگر اقدام به تهیه فیلم از او و عکس‌العمل جالبش کردند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید