کارناوال/ امروز می خواهیم به همراه یک گردشگر خارجی گشتی در تهران داشته باشیم و نگاهی بیندازیم به دیدنی های پایتخت. شاید برای تان جالب باشد که نظر گردشگران خارجی درباره ایران چیست و سرزمین مان را چگونه می بینند؛ به کمک این ویدیو تا حدودی می توان به این سوال پاسخ داد و به تماشای پایتخت ایران از نگاه گردشگران خارجی نشست. با ما همراه باشید و دیدن این ویدیو را از دست ندهید.

در ابتدای ویدیو، یک توریست را می بینیم که از طریق فرودگاه امام خمینی وارد شهر تهران می شود و برای گشت و گذار در شهر، مترو را انتخاب می کند. در مترو نکات زیادی توجه این گردشگر را جلب می کنند، از جمله دستفروش ها، گرافیتی ها و ... . دیدنی های بیشتری هم در خارج از مترو مورد توجه وی قرار می گیرند، موسیقی خیابانی، رفت و آمد خودروها، پخش کردن شربت نذری، شیرینی های خوشمزه که میان مردم ایران بسیار پرطرفدار هستند و ... . همچنین نباید از نقش پر رنگ گربه ها در تهران گذشت، در هر کوچه و پس کوچه پایتخت، تعدادی گربه رفت و آمد می کنند و این نیز نظر مسافر را به خود جلب می کند.

در شهر تهران جاذبه های زیادی وجود دارند که از جمله شان می توان باغ کتاب و موزه دفاع مقدس در جوارش را نام برد، این مکان ها از نظر مسافر خارجی مان پنهان نمانده اند و وی گشت و گذاری در این نواحی داشته است؛ پل طبیعت و برج آزادی، بازار تهران و ... هم از دیگر مقاصد این گردشگر در پایتخت بوده اند. این مسافر مزه کردن غذاهای ایرانی را نیز از یاد نبرده است و می بینیم که در سفرش، کباب محبوب ایرانی را با نان های به شکل قلب نوش جان می کند.

تا حدودی از سفر مسافر خارجی به ایران گفتیم، اما دیدن ویدیو آن به مراتب جذابتر است، پس همراه ما به تماشای این ویدیو بنشینید.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید