باشگاه خبرنگاران/ درگیری با سلاح سرد تعدادی از مشتریان یک رستوران در شهر لندن موجب زخمی شدن شدید چند نفر از آن‌ها شد. در اثر این درگیری که در رستوران Dawat واقع در سوت هال لندن رخ داد هفت مشتری دچار جراحت شدند که سه نفر از آن‌ها به بیمارستان منتقل شدند. تصاویری که از لحظه درگیری تهیه شده است مشتریان را در حال پرتاب مشت و لگد و همچنین صندلی به سمت یکدیگر نشان می‌دهد. بنا به گفته یکی از شاهدان عینی برخی از طرفین درگیری از بطری‌های شیشه‌ای به عنوان سلاح استفاده کرده بودند. همچنین یکی از مشتریان با یک میله آهنی به تعدادی از مشتریان حمله ور شده بود.

پلیس محلی انگلیس در ساعت ۱۱ صبح پس از دریافت گزارش این درگیری در محل حادثه حاضر شد. پلیس پس از حضور در رستوران متوجه شد یک مرد جوان ۲۰ ساله در اثر حمله با چاقو دچار جراحت شده است. این مرد جوان به همراه سه مشتری دیگر که شدیدا دچار جراحت شده بودند به بیمارستان منتقل شدند. همچنین تعدادی دیگر از طرفین دریگری که دچار جراحت سطحی شده بودند در محل حادثه توسط تیم اورژانس پزشکی تحت مداوا قرار گرفتند.

گفته می‌شود دست کم دو نفر در ارتباط با این درگیری توسط پلیس دستگیر شده اند. بنا به گفته یکی از مشتریان زن این رستوران شدت درگیری آنقدر زیاد بود که آن‌ها هنگام صرف صبحانه ناگهان به همراه تعدادی از خدمتکاران زن رستوران به داخل سرویس بهداشتی فرار کرده و در داخل آن مخفی شدند. سخنگوی مرکز آمبولانس لندن در خصوص این درگیری گفت : " ما در ساعت ۱۱.۱۴ دقیقه گزارشی در مورد وقوع یک فقره درگیری در رستورانی در سوت هال لندن دریافت کردیم. بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد. ۷ نفر زخمی شده بودند که ۳ نفر به بیمارستان منتقل شدند. "

هنوز مشخص نیست که علت آغاز این درگیری چه بوده است. تحقیقات پلیس لندن در مورد این درگیری ادامه دارد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید