باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که گرفتار شدن یک بوفالو در میان گله شیر‌ها و همچنین یک کروکودیل غول‌پیکر را نشان می‌دهد تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک شده است.
ویدئویی که توسط یک راهنمای تور در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی تهیه شده است یک بوفالو را در حالی که مورد محاصره یگ گله شیر قرار گرفته است نشان می‌دهد. در حالی که شیر‌ها حلقه محاصره را به دور این بوفالو تنگ کرده‌اند، این حیوان با وارد شدن به داخل آب رودخانه تلاش می‌کند از چنگ آن‌ها فرار کند اما این تمام ماجرا نبود.
در حالی که به نظر می‌رسید این بوفالو با ورود به آب رودخانه از مرگ حتمی گریخته است ناگهان یک کروکودیل غول‌پیکر در داخل آب از پشت سر به این حیوان حمله‌ور می‌شود. در حالی که هر لحظه امکان به زیر آب کشیده شدن بوفالو وجود دارد این حیوان بلافاصله دوباره خود را به خشکی می‌رساند. در حالی که هم در مقابل و هم در پشت سر مرگ انتظار بوفالو را می‌کشد، این حیوان برای زنده ماندن به جنگ گله شیر‌ها می‌رود. در این لحظه شانس با بوفالو همراه است و گله شیر‌ها که این بار با یک بوفالوی خشمگین روبرو شده‌اند همگی پا به فرار می‌گذارند.
این ویدئو که تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است تاکنون بیش از ۲.۵ میلیون بیننده داشته است. شکست و فرار گله شیر‌ها از این بوفالوی شجاع در باغ وحش کروگر در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز نبرد جانانه یک بوفالوی ماده با یگ گله شیر در "بوتسوانا" آفریقای جنوبی خبرساز شده بود.
این بوفالو و بچه‌اش به همراه یک گله بوفالو در یک برکه گل‌آلود مشغول خوردن آب بودند که ناگهان مورد حمله یک گله شیر قرار گرفتند. گله شیر‌ها بهترین طعمه را که یک بچه بوفالو بود انتخاب کردند و به صورت دسته جمعی به آن حمله‌ور شدند اما این تمام ماجرا نبود. در حالی که همه چیز تمام شده تلقی می‌شد ناگهان مادر این بچه بوفالو جانانه در مقابل شیر‌ها ایستاد و با فداکاری جان بچه‌اش را نجات داد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید